Фігурні елементи з натурального каменю

Каменеобробний завод «Антік» займається виготовленням виробів різної складності з природного каменю, слідуючи ескізами замовника. У Вас також є можливість вибрати готовий виріб з тих, що розташовуються на нашому складі. Вам просто потрібно взяти телефон, набрати наш номер, дізнатися про наявність бажаного товару.

Граніт має низку чудових властивостей, завдяки яким активно використовується в будівництві, а також при виготовленні виробів. Він дуже міцний, твердий і має досить велику щільність. Можна ще відзначити дуже великий термін служби цієї породи. Кілька тисяч років тому єгиптяни будували саркофаги з граніту, і вони стоять досі. Граніт дуже стійкий до забруднень, а також до морозів. Завдяки цьому, граніт може використовуватися як облицювальний матеріал як всередині так і зовні приміщення.

Мармур трохи схожий з гранітом, однак має ряд унікальних особливостей, характерних тільки йому. Його дуже легко обробляти, і він має дуже вражаючий зовнішній вигляд. Тому він також використовується в виготовленні музичних малюнків і рельєфів. Ще він може використовуватися в якості облицювання для фонтану, каміна, підлог, у виготовленні стільниці. Часто з його допомогою прикрашають окремі елементи інтер’єру.