Основні переваги кам’яних підвіконь

Основні переваги кам’яних підвіконь фото

Дата публікації:

Одного разу, заглянувши до сусіда в гості, ви раптом чітко стали собі уявляти, що ніколи раніше не приділяли належної уваги своїм підвіконням. Це, здавалося б, другорядна частина вікна яка при старих вікнах нічим примітним не виділялася, і ви просто ігнорували її або користувалися, як би і не помічаючи. Однак в поєднанні з новими вікнами підвіконня відразу ж займає першорядне становище в інтер’єрі цієї частини приміщення.

Уявіть собі красу мармурового або виготовленого з натурального граніту підвіконня і наскільки він відразу піднімає рівень комфорту в приміщенні.

Звичайно, якщо підходити скрупульозно, то важливість підвіконня не так вже й важлива. Він не виступає як предмет першої необхідності, але якщо включити фантазію і уявити собі квартиру без підвіконня, картина прояснюється і виходить єдиний варіант – без підвіконня не можна обійтися.

Кіт шокованийПо-перше, нікуди прибрати від освітлення вазони з квітами, по-друге, не присісти біля вікна з цікавою літературою, яку у великій кількості доведеться покласти на підлогу і нарешті, улюблена кішка не зможе скоротати з вами вечір, зручно вмостившись на підвіконні.

Підвіконня з натурального каменю з розмірами стільниці може мати будь-яку бажану вами форму і для додаткового зміцнення його можна додатково армувати скловолокном. Заходячи в приміщення, відразу кидається в очі широкоформатне вікно з масивністю і красою підвіконня.

Сучасні компанії для виготовлення мармурових і гранітних підвіконь використовують поліровану фактуру. Дуже красива і оригінальна поверхня підвіконня в променях сонця ніби оживає, і природний малюнок каменя проявляється у всій красі.

Натуральний камінь може мати найрізноманітніше забарвлення з величезним різноманіттям домішок, вкраплень і химерних малюнків прожилок. Саме такі поєднання різних включень в кам’яних підвіконнях роблять їх неповторними і завжди індивідуальними виробами.

Деякі компанії пішли ще далі і стали застосовувати технології старіння натурального каменю. У підсумку виходить фактура каменю під античність.

Не варто забувати про те, що підвіконня завжди схильне до температурних перепадів. Ніяка система клімат контролю не позбавить камінь підвіконня від впливу палючого сонця або мінусової температури за вікном. Натуральний камінь (граніт або мармур) здатний витримати будь-які перепади температури і раптові впливи вологи з боку відкритого вікна. Таким чином, ці чудові властивості з естетичною красою підвіконня сприятимуть вашому прекрасному настрою і радості в очах ваших близьких.