Адміністрація Єврейського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Єврейського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Ритуальні послуги на Єврейських кладовищах у Києві від компанії «Антік»

На територіях багатьох європейських країн сьогодні утримуються єврейські кладовища. Зокрема, це стосується міст, які служили притулком для єврейського народу. Після Голокосту, гонінь та інших агресивних факторів лише місця поховань дозволяють знайти місця, де раніше знаходилися квартали, що стали притулком для людей.

Ритуальне агентство «Антік» пропонує широкий спектр послуг, що дозволяють забути про проблеми, пов’язані з пошуком місця на Єврейському кладовищі, організацією прощання, поховання. Компанія надає ритуальну атрибутику, організовує поминальні обіди, займається оформленням документації, вирішує питання ексгумації, виготовляються пам’ятники, труни, хрести, огорожі та інша продукція, без якої не обійтися при облаштуванні місця поховання.

Особливості єврейського похорону

Юдаїзм – релігія, яка передбачає безліч нюансів, яких слід дотримуватися під час прощання і похорону. Поховання складається з безлічі кроків, в які включені наступні:

 1. Підготовка тіла покійного
  На цьому етапі біля покійного вичитуються молитви, виконується обмивання. При цьому важливо дотримання порядку дій. Присутність родичів при обряді заборонена.
 2. Одягання померлого
  На покійного одягають одяг, який відрізняється залежно від статевої приналежності покійного. Для проведення заходу допускають тільки близьких покійного.
 3. Процедура прощання
  В рамках якої труна з покійним відкривається (виняток становлять загиблі, які отримали серйозні травми).
 4. Поховання
  Перш ніж опустити труну вниз, рабин читає псалми. Священик виголошує промову про померлого, в якій згадуються тільки позитивні сторони померлої людини.
 5. Трапеза
  Поминальний обід, на якому в обов’язковому порядку повинні бути присутні яйця, приготовані різними способами, свіжі булки, інша їжа, що має округлу форму.
 6. Встановлення пам’ятника
  Монтаж пам’ятника виконується через місяць або рік після поховання.

Ритуальне агентство має власний гранітний кар’єр і виробництво. Пропонуємо клієнтам високоякісні пам’ятники різних форматів. У нас ви без зусиль підберете варіант, який вписується в наявний бюджет. У продажу представлені моделі з натурального або штучного каменю. Якому би варіанту ви не віддали перевагу, він є довговічним і зносостійким, не втрачає привабливості протягом тривалого часу. Наші фахівці допоможуть вибрати модель, яка здатна увічнити пам’ять про кохану людину.

Як замовити послугу на Єврейському кладовищі

 1. Щоб зробити замовлення однієї або комплексу послуг, достатньо зв’язатися з нами по телефону і оформити заявку. Вже під час телефонної розмови можна отримати повністю безкоштовну і корисну консультацію, що дозволяє зрозуміти, як діяти далі.
 2. Наш співробітник приїздить за вказаною адресою для обговорення деталей замовлення. Після чого запропонує підписати договір, в якому вказані обов’язки компанії, а також терміни їх реалізації.
 3. Виконання взятих на себе зобов’язань.

Скільки коштують послуги

Ритуальна служба «Антік» – професіонал в області ритуальних послуг, що функціонує на профільному ринку протягом багатьох років. Ми вирішимо будь-які завдання, пов’язані з похованням, при цьому вам не доведеться займатися формальностями, пошуком ритуальної атрибутики, місця на кладовищі та іншими завданнями. Вартість послуг багато в чому залежить від їх формату і складності. У будь-якому випадку, клієнтам готові запропонувати оптимальні тарифи, що дозволяють навіть при мінімальному бюджеті влаштувати гідні проводи близької людини.

Агентство надає ряд супутніх послуг, наприклад, доставка вантажу 200, що дозволяє перевезти померлого з іншої країни з мінімальними тимчасовими заторами. Також компанія має великий автопарк, в якому є авто для транспортування труни і перевезення людей.