Елементи мощення: тротуарна плитка і бруківка

Елементи мощення: тротуарна плитка і бруківка фото

Дата публікації:

На кожному кроці в повсякденному житті ми щодня стикаємося з різними елементами мощення, вони роблять міста упорядкованими і красивими. Матеріали для мощення включають в себе два різновиди: це тротуарна плитка і бруківка. Їх застосовують при обробці простору перед фасадами будівель, котеджів, майданчиків біля торгових центрів і, звичайно ж, плитка тротуарна та клінкерна бруківка незамінні для скверів, парків, площ.

Мощення з тротуарної плитки або бруківки вважається одним з найбільш довговічних і зносостійких, служити воно може століттями. Не випадково в Києві саме бруківка послужила для укладання доріг в Старому Місті. А деяким зразкам елементів мощення, що належать до архітектури Стародавнього світу і збереглися до наших днів, більше трьох тисяч років!

«Антік» належить гідне місце серед компаній, що займаються виготовленням бруківки та тротуарної плитки з натурального каменю. Подібні доріжки, наприклад, біля будинку, високо цінуються тими, хто прагне до порядку і доглянутості своєї ділянки.

Здійснюватися укладання тротуарної плитки може в поєднанні з бруківкою, а це, в свою чергу, дає величезний простір для фантазії дизайнера: широкий вибір різноманітних варіантів дозволить зробити екстер’єр дійсно неповторним. Найбільшою популярністю користується тротуарна плитка з граніту завдяки оптимальному поєднанню фізико-механічних властивостей і приємного зовнішнього вигляду матеріалу. Фахівці компанії «Антік» з радістю допоможуть у виборі тротуарної плитки.

За довгий час служби людині тротуарна плитка відмінно зарекомендувала себе: крім доступної ціни, вона функціональна і може покрити площу будь-якої форми, кута нахилу. Цей елемент мощення характеризується також зносостійкістю, довговічністю (за умови, що укладання була проведена грамотно) і простотою в догляді.

Варто згадати і таку рису як екологічність, що стало особливо актуальним останнім часом, і, звичайно ж, естетичність, яку набуває будь-яку ділянку завдяки плитці. У компанії «Антік» ви зможете не тільки вибрати з великого розмаїття кольорів і форм тротуарної плитки той, що підходить саме вам, а й скористатися послугою доставки до місця призначення.