Декоративні елементи інтер’єра з натурального каменю

Природа обдарувала людство багатьма речовинами, які застосовуються їм в якості матеріалів. Серед її подарунків – гранітний камінь і мармур, завдяки яким вдається створити домашній затишок і комфорт. Ці натуральні камені володіють багатющими відтінками і здатні привнести в будь-яке житло неповторну атмосферу, радувати око його господарів. Цінителі естетики і вишуканості часто оформляють свої будинки елементами, виконаними з натурального каменю (граніту, мармуру). З нього можуть бути виготовлені такі деталі інтер’єру, як:

 • Рами для дзеркал;
 • Плінтуса;
 • Укоси;
 • Портали;
 • Лиштви та багато іншого.

Елементи інтер’єру, виготовлені з природного каменю – завжди розкішно, вишукано, тонко.

Граніт і мармур з давніх часів вважалися одними з кращих матеріалів для виконання елементів декору, дуже цінувалися античними архітекторами. Сьогодні натуральний камінь не втратив своєї вибагливості і до сих пір має широке застосування. Натуральний камінь цінний не тільки своєю красою, але і багатоликістю. Залежно від стилю виконання, деталі з нього можуть бути як величними, так і ніжними, як легкими і повітряними, так і граціозними, монументальними, як теплими, так і холодними, як офіційно-стриманими, так і непристойно-багатими.

Натуральний камінь – чудовий матеріал, вироби з якого вписуються в будь-який інтер’єр, в усі часи застосовувалися у всіх стилях, течіях, епохах і надихали дизайнерів, архітекторів на всі нові творчі ідеї.

Створення в будинку природної краси за допомогою натурального каменю краще довірити фахівцям, які здатні зробити з граніту або мармуру справжні шедеври. Саме вони стануть елементами інтер’єру, завдяки яким дизайн будь-якого приміщення буде витонченим, завершеним, вишуканим.

У розумінні будь-якої людини будинок являє собою не тільки дах над головою, стіни і меблі. Будинок – це затишна атмосфера, місце, яке сприяє не тільки розслабленню і відпочинку, але і натхненню, є джерелом сил. Така атмосфера складається саме з деталей і якщо вони будуть з натурального каменю, то сама природа докладе руку для створення в будинку комфорту, затишку, краси.

Наявність в будинку елементів, виконаних з граніту або мармуру – це завжди свідчення тонкого смаку його господарів.

Вироби з мармуру мають особливу енергетику. Завдяки своїй структурі і невеликій твердості, він здатний «оживати» при попаданні на нього сонячних променів. Крім того, це вічно молодий камінь, який не просто не старіє, але і не втрачає своєї актуальності.

Натуральний камінь – це естетика, жива енергія, яка в поєднанні з творчими ідеями майстра здатна створити унікальну атмосферу.

Сьогодні частини інтер’єру, вироблені з натурального каменю – невід’ємна частина житла, господарі якого володіють вишуканим смаком і прагнуть до всього прекрасного.

«Антік» займається виготовленням виробів з природного каменю, роблячи Ваш будинок ще більш затишним.

Мармурові вироби

Дуже популярно на сьогоднішній день, застосування мармуру в інтер’єрі. Завдяки сучасним технологіям, вироби з мармуру доступні для широкого кола споживачів. Хоч на ринку збуту і з’явилося безліч альтернативних матеріалів, але зниження інтересу на натуральний камінь не відбулося. Швидше навпаки, він став користуватися ще більшим попитом. Вироби з каменю виявилися наскільки престижні, що дуже багато споживачів швидко відгукнулося на його доступність. Рідкісне поєднання естетичного і загадкового дизайну з зносостійкістю і довговічністю забезпечили його широке застосування при облаштуванні дизайну.

Гранітні вироби

Граніт є магматичної гірською породою, яка грає дуже важливу роль в будові нашої планети. Його хімічний склад складний, а дозріває він від кількох століть до тисячоліть. Граніт має кришталево-зернисту основу. А різноманітна колірна гамма дозволяє виготовити і купити вироби з граніту дивовижної краси і функціональності. Адже чим більше натуральних матеріалів в будинку, тим краще в ньому атмосфера, тим комфортніше там перебувати.

“Антік” виготовляє наступні мармурові вироби та продукцію з граніту:

 • Плити мощення;
 • Стільниці;
 • Підвіконня;
 • Плити з мармуру;
 • Сходинки;
 • Пам’ятники;
 • Гранітні кулі, предмети декору і стели;
 • Бруківку і т.п.

Виготовлення виробів з мармуру, як і з граніту передбачає малювання ескізу, і власне виробництво, різьблення каменю. Таким чином можна отримати будь-який предмет інтер’єру – починаючи від карнизів і плінтусів і закінчуючи світильниками або ж парковими вазами.

З огляду на жорсткість такого матеріалу як граніт, термін його використання іноді досягає тисячу років. За цей довгий період часу він не втрачає своїх зовнішніх даних і форму. До основних видів виробів компанії відносяться ритуальні комплекси і пам’ятники.

Якщо Ви бажаєте обзавестися яким-небудь виробом з мармуру або граніту в Києві під замовлення, то наша компанія надасть Вам таку можливість. При цьому вся продукція буде унікальною з високою якістю обробки.

Ми надамо вам можливість вибрати матеріал з великого асортименту натурального каменю і замовити виріб, який подобається. Завдяки висококваліфікованим майстрам нашої компанії ми зможемо виготовити в стислі терміни якісні вироби будь-якої складності.

Ефектно підкреслити ваш імідж і змінити атмосферу в будинку здатний інтер’єр. Тому, вироби з натурального каменю зможуть розповісти гостям про ваш витончений смак.

Одним з наших принципів роботи є те, що ми прагнемо зробити все, для зручності клієнта. Для того що б заощадити час, наші фахівці виїжджають на об’єкт для виміру і консультації. Також надають послугу з виготовлення креслень, розробці дизайну, монтажні роботи і доставка замовлення на об’єкт.

Для того щоб не допустити неточностей у виготовленні, наша компанія надає клієнтам 3D креслення. З його допомогою можна вивчити майбутні вироби з мармуру та граніту більш детально.

Незаперечними перевагами «Антік» є:

 • Комплексне обслуговування клієнтів: виготовлення, розробка дизайну, консультації і рекомендації, виконання монтажних робіт та доставка;
 • Великий вибір природних матеріалів;
 • Різні цінові категорії;
 • Індивідуальний підхід;
 • Гнучка система знижок;
 • Гарантія на будь-який виріб.

У “Антік” Ви можете придбати найякісніші і доступні вироби з граніту і мармуру в Києві! Наша компанія запрошує до співпраці регіональних представників.