Ключові переваги мармуру

Ключові переваги мармуру фото

Дата публікації:

Мармур один з найцінніших, найблагородніших і найкрасивіших натуральних каменів використовуваних в будівництві і декорі. В античні часи, коли добувати мармур було набагато складніше, його наявність в житлі і декорі свідчила про багатство, достаток і статус людини. Шикарні мармурові колони завжди були окрасою будь-якого палацу, роблячи його величніше і багатше.

Безсумнівним атрибутом будь-якого палацу були мармурові сходи і мармуровий камін. Мармуровий камін – це, безумовно, відмінний декор приміщення, що служить, як для зручності і обігріву, так і для краси.

У сучасному світі майже нічого не змінилося, вироби з натуральних каменів, граніту, лабрадориту, а особливо з мармуру, показують статус і достаток їх володаря. Важко уявити красивий заміський будинок без красивого декоративного мармурового каміна. Зазвичай перед таким каміном для антуражу кладуть шкуру, будь якої тварини, під час холодних вечорів збираються в колі сім’ї, щоб поговорити і погрітися. Мармурові каміни дуже легко вписуються фактично в будь-який інтер’єр, відмінно декоруються і прикрашаються.

Одним з достоїнств натуральних каменів, а зокрема мармуру, є екологічність. Також мармур дуже легко відтирається і вимивається, тому не варто переживати, якщо по чистій випадковості було щось пролито на цей благородний камінь.

Як облицювальні матеріали для каміна можна використовувати плитку травертин, добре доповнює під мармуровий камін. При бажанні можна використовувати плитку на свій смак, але головне не помилитися з відтінком і вибором кольору.

Мармурова плитка може бути самих різних відтінків і колірних композицій, тому вибрати потрібний колір не складе труднощів, навіть у самих вибагливих і скептичних цінителів краси і декору.

Для додаткового ефекту, що підкреслює красу мармурового каміну можна використовувати спеціальне підсвічування, що надає як каміну, так і приміщенню загадковість.