Дезінфекція квартири після смерті

Наша компанія надає професійні послуги з прибирання та дезінфекції приміщень після смерті людини по всіх містах України. У діапазон робіт найчастіше входять такі ключові завдання:

Середня вартість послуги з дезінфекції приміщення після померлого становить близько 800-1200 грн, роботу виконуємо в будь-який час дня без вихідних і свят. Більш точну ціну відразу зі знижкою вам може прорахувати наш менеджер – просто зателефонуйте по будь-якому телефону, напишіть листа на електронну пошту або задайте питання в онлайн чат, і вам нададуть всі необхідні дані.

Як відбувається прибирання приміщення після смерті?

У більшості випадків, коли людина помирає, в будинку зберігається своєрідний неприємний запах, сюди також можна віднести і можливість появи інфекції. Використовуючи спецзасоби і різні реагенти, наші фахівці усунуть неприємний запах, виконають прибирання і проведуть дезінфекцію квартири. Також при необхідності вони викинуть речі, що залишилися після покійного.

Окремо відзначимо, що в особливо складних випадках може знадобитися капітальне прибирання з виконанням ремонтних робіт. У цьому варіанті наші майстри зможуть підготувати приміщення під ремонт – зроблять демонтаж підлоги, настінних покриттів, очистять стелю і т.д.

Спектр робіт, який виконують при дезінфекції приміщень після смерті в більшості випадків обмежується такими послугами:

  1. Позбавлення від елементів розкладання;
  2. Зняття підлогового покриття, якщо в цьому є потреба;
  3. Вивіз сміття та інших забруднених предметів;
  4. Повне прибирання кімнати/квартири;
  5. Дезинфікування приміщення з дезодорацією;
  6. Озонова обробка.

Якщо людина перед смертю довгий час хворіла, тоді в будинку потрібно буде визначити осередок зараження інфекцією і знезаразити його за допомогою різноманітних розчинів, щоб позбутися від екологічно шкідливих бактерій.

Як позбутися неприємного запаху?

Проблема прибирання квартири після смерті також полягає в тому, що може залишитися неприємний запах, який звичайними засобами прибрати неможливо.

Тут на допомогу прийде дезодорація і санітарне прибирання квартири. Майстри застосовують екологічно безпечні хімічні розчини, які повністю позбавляють інтер’єр від смороду, і очистять повітря від токсичних елементів, таких як: метан, аміак, сірководень, азот та інші.

В індивідуальних випадках обговорюються різні додаткові послуги, які можуть знадобитися для якісного прибирання будинку.

На закінчення хочемо зауважити, що дезінфекція будинку після померлого – це обов’язкова процедура якщо покійний перебував у квартирі більше двох діб, оскільки по закінченні цього часу від процесу розкладання людського трупа починають виділятися дуже шкідливі токсини, через які категорично заборонено перебування в приміщенні.

Щоб замовити дезінфекцію будинку після смерті – зверніться в нашу компанію по телефону, електронною поштою або через чат на сайті. Майстри нададуть безкоштовну консультацію, прорахують ціну роботи і дадуть відповідь на всі можливі питання швидко і доступно.