Деталі пам'ятника: категорії

Ми можемо виготовити будь-які деталі для пам'ятника з природного каменю, нижче представлені основні категорії з асортиментом типових тематичних виробів.

Купити деталі для пам’ятника з доставкою по Україні

У стандартний комплект пам’ятника для могили входить надгробний камінь, плита, тумба, квітник і огорожа. Але для близьких і рідних людей, які покинули цей мир, заради вічної пам’яті хочеться зробити щось більше. Прикрасити місце поховання, доповнити могилу ритуальною продукцією ви можете, звернувшись в каменеобробну компанію «Антік».

У нашому каталозі є різні деталі пам’ятника, виконані з натурального каменю, нержавіючого металу, кераміки. Крім готової ритуальної продукції ми зможемо виготовити потрібні вам елементи під замовлення – на основі усних побажань, прикладів або ескізів. Досвідчені дизайнери запропонують кілька варіантів, серед яких ви можете підібрати підходящий.

Різновиди деталей для пам’ятника

Всі деталі для пам’ятників можна розділити на кілька груп:

 • Арки та стели
  Пам’ятні надгробки, що встановлюються на плити. Можуть мати різну форму, але найпоширенішими вважаються прямокутні або чотирикутні, а також фігурні. На арки і стели наноситься малюнок покійного методом лазерного гравірування. При обробці каменю лазером зображення не стирається, не вицвітає під дією ультрафіолету. Також тут доречно розміщувати слова скорботи від близьких людей.
 • Хрести
  Кам’яні і металеві хрести можуть встановлюватися разом з пам’ятниками або замість них. У другому випадку на камені встановлюється табличка, фотокераміка. У католицизмі хрести складаються з двох перпендикулярних елементів, в православ’ї – з чотирьох елементів.
 • Надгробні плити
  Прямокутні або трапецієподібні плоскі плити, що встановлюються на могилу. Використовуються також в якості фундаменту під пам’ятник. На надгробних плитах може бути викарбувана епітафія.
 • Вази та лампадки
  Кам’яні елементи, що несуть декоративну функцію на могилі. Вази і вазони використовуються або для живих, або для штучних квітів. Лампадку можна запалювати кожного разу, як ви відвідуєте місце поховання близької людини.
 • Елементи оформлення пам’ятника або хреста
  Інформація про покійного крім гравіювання на самому камені може бути нанесена на металевій або керамічній табличці. Фотографія зазвичай виконується у вигляді фотопортрета в склі (для установки на дерев’яний хрест до монтажу пам’ятника) або фотокераміки.
 • Квітники та цоколі
  Кам’яні низькі огорожі прямокутної, овальної або фігурної форми, де можна засіяти траву, квіти.
 • Столики і лавки
  Місце відпочинку, де ви завжди зможете посидіти, поспілкуватися з покійним.

Для елементів пам’ятника крім табличок з металу використовується натуральний камінь з відомих родовищ України. Як правило, це мармур, граніт, габро і деякі інші породи.

Чому варто звертатися в «Антік»?

Ми готові запропонувати вигідні умови для замовлення ритуальної продукції та деталей пам’ятників:

 • Великий вибір готових виробів за різними цінами – від простих недорогих до ексклюзивних.
 • Виготовлення деталей і елементів пам’ятників під замовлення – можлива реалізація проектів будь-якої складності.
 • Значний досвід у виробництві ритуальної продукції – допоможемо вам вибрати або замовити підходящі деталі.

У нас можлива доставка в будь-яке місто України, а також в міста інших країн. Телефонуйте!