Стільниця з мармуру – деталь на століття

Стільниця з мармуру – деталь на століття фото

Дата публікації:

Саме так можна сказати про стільниці з мармуру. Будь то кухонна стільниця або кам’яна полиця для ванної кімнати, з певністю можна сказати одне – це вдале вкладення коштів. Мармурові стільниці мають цілий ряд переваг і багато в чому виграють у дерев’яних, скляних, пластикових і інших поверхонь, за винятком гранітних.

Почнемо з головної гідності мармурових стільниць. Вони екологічно чисті. Робоча поверхня з мармуру не вбирає запахи (що вкрай важливо для кухні) і не виділяє токсичних речовин. Час не владний над мармуром, тому з роками він не прогниє, не розсохнеться, не покриється грибком або цвіллю (що актуально для вологих приміщень).

Ще один плюс на користь покупки мармурових стільниць – їх стійкість до пошкоджень. Вам не потрібно боятися, що гарячі предмети залишать слід на стільниці, або, що стіл подряпається або зітреться від численних дотиків. Мармурова поверхня здатна довгі роки зберігати початкову гладкість, виглядати новою.

Доглядати за мармуровою стільницею не складніше, ніж за будь-якою іншою. Досить регулярно протирати її від забруднень, приділяючи трохи більше уваги стиках з іншими поверхнями. Звичайно, ніхто не відміняв обробних дощок і підставок під гаряче. Використовуючи їх, ви забезпечите стільниці ще більш довгим життям.

Повірте, вкладені в покупку кошти, не будуть марною тратою. А сили, спрямовані на догляд за мармуровою полицею, окупляться вишуканим видом вашої ванної або кухні і довговічністю цієї деталі інтер’єру.

Мармур може бути найрізноманітнішим за кольором, неповторним за структурою. Тому підібрати стільницю, яка підходила б саме до вашого інтер’єру, не складе труднощів. Звичайно, змінити колір поверхні з часом вже не вдасться. Але це теж своєрідний плюс мармурової стільниці. Незмінний вид мармурової полки може стати справжньою родзинкою інтер’єру житла, що демонструє про вашу прихильність традиціям і тяжінню до сталості.

У будь-якому випадку, мармурові стільниці – красива, елегантна і навіть шикарна деталь інтер’єру. Міцність, довговічність, водо- і жаростійкість, а також невимогливість у догляді роблять їх незамінними предметами для облаштування ванних, кухонь, а також барних стійок. Якщо ви ще сумніваєтеся щодо того, як зі смаком і максимальною вигодою облаштувати робочу поверхню – вибирайте мармурові стільниці.