Жаданівський граніт: купити від виробника в Україні

ПородаГраніт
Комерційна назваZhadani
РодовищеЖаданівське
Країна походженняУкраїна
Клас радіоактивності1 клас
Дозволено будь- які види будівельних робіт.
 • Опис
 • Характеристики

Опис каменю
Жаданівський граніт

Довговічність і природна краса граніту поставили його в ряд будівельних матеріалів преміум-класу. Купити Жаданівський граніт за ціною виробника у компанії «Антік» вигідно. Різноманітність форм пропонованих виробів з каменю, забарвлень додадуть інтер’єру солідності та елегантності.

Своїми властивостями мінерал зобов’язаний магматичному походженню. Осадові маси, глини, потрапляючи в глибокі шари, переплавлялися. Частина з них залягає неглибоко через процеси гірничоутворення. Основні характеристики матеріалу:

 • Щільність породи;
 • Міцність на стиснення;
 • Рівень кристалізації;
 • Коефіцієнт водопоглинання;
 • Діапазон температури експлуатації виробів з граніту;
 • Структура (дрібно-, середньо- або крупнозерниста).

Склад граніту визначає його характеристики. Від кількості кварцу в породі безпосередньо залежить його міцність. Граніт класифікується за об’єднуючими технічними показниками. Один варіант підходить для відкритої місцевості і стійкий до палючого сонця, інший краще використовувати для обробки інтер’єру всередині.

Жаданівський граніт цінується за високі експлуатаційні якості, відмінний склад і красиву текстуру. В асортименті компанії плитка і бруківка, бордюри, фасадні деталі, перила, сходи, стільниці і підвіконня.

Які особливості граніту цінуються в будівництві

Використання граніту в будівельних і облицювальних цілях обумовлено технічними характеристиками породи.

Висока щільність Жаданівського граніту (2710 кг/м3) забезпечує йому високий показник міцності при стисненні (230 МПа), поступаючись тільки алмазу. Він стійкий до атмосферних впливів, механічних пошкоджень.

Довговічність гранітних виробів сягає 500 років. Вона визначається розміром кристалів – маленькі зерна породи говорять про її міцність і довгу службу. Структура граніту буває дрібнозернистою (з фракцією до 2 мм), середньозернистою (розмір фракції від 2 до 5 мм) і крупнозернистою (розмір зерен перевищує 5 мм).

За показниками морозостійкості мінерал не втрачає своїх властивостей до 300 циклів з відстоювання і замерзання. Що стосується термостійкості, то лише температура понад 600 ° С викликає поліморфні зміни в структурі, що призводить до розтріскування будівельного матеріалу.

Камінь практично водонепроникний. Коефіцієнт водопоглинання Жаданівського мінералу дуже низький – 0,16%. Їм можна облицьовувати басейни, фонтани, сауни, набережні.

Природний матеріал не виділяє шкідливих випарів при нагріванні, чим вигідно відрізняється від штучних порід. Радіоактивний фон природний, не перевищує 10-15 мкР/год, що абсолютно безпечно для живих організмів.

Різноманітність фактур, широка колірна палітра, сумісність з металом, натуральним деревом, керамікою робить граніт універсальним будівельним матеріалом.

Чому купити Жаданівський граніт вигідно

Каменеобробний завод «Антік» виробляє продаж зі складу граніту і виробів з нього оптом і в роздріб, а також:

 • Виконує виготовлення під замовлення;
 • Забезпечує доставку по Україні, в інші країни;
 • Надає безкоштовну консультацію, допомогу у виборі;
 • Надає комплекс суміжних послуг.

Ціни в каталозі від виробника, працюємо без посередників, пропонуємо акції, бонуси і знижки на продукцію. Запрошуємо до роботи на вигідних умовах роздрібних клієнтів, архітекторів, виконробів, дизайнерів, ритуальні, будівельні компанії.

Декоративні особливості не відполірованої породи і дзеркальної однаково привабливі. Мінерал відмінно ріжеться алмазними інструментами, але тільки оброблений в заводських умовах матеріал збереже свою міцність і красу.

Фізико-механічні властивості
Жаданівський граніт

Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,16%
Міцність на стиск230 МПа
Стираність0,14-1,43 г/см2