Войнівський граніт (Rosso Santiago): купити від виробника в Україні

ПородаГраніт
Код каменюGR14
Комерційна назваRosso Santiago
РодовищеВойнівське
Країна походженняУкраїна
Клас радіоактивності1 клас
Дозволено будь- які види будівельних робіт.
 • Опис
 • Характеристики

Опис каменю
Войнівський граніт (Rosso Santiago)

Каменеобробний завод «Антік» виробляє вироби з Войнівського граніту, доставляючи їх в будь-яку точку України і за її межі. Червоний гранітний камінь відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом, що робить його особливо привабливим серед потенційних клієнтів. Дизайнери часто вдаються до використання в інтер’єрі Войновського граніту через його декоративні властивості.

Войновський граніт відрізняється наступними перевагами:

 1. Зовнішній вигляд
  Червоний граніт відрізняється унікальними декоративними властивостями, завдяки яким особливо затребуваний серед дизайнерів. Це яскравий натуральний камінь з досить насиченою колірною гамою. Оригінально поєднується з іншими видами каменю, створюючи цікаві композиції.
 2. Високі показники стійкості
  Вироби, виготовлені з червоного граніту, відрізняються підвищеною стійкістю до різних зовнішніх факторів (дощ, спека, град, сніг) і механічних впливів.
 3. Стійкість до вологи
  Мінімальний рівень поглинання води (приблизно 0,2%).
 4. Висока міцність
  Природне походження каменю забезпечує витримку досить високого навантаження (близько 600 кг/1 кв. см).
 5. Тривалий період експлуатації
  Зовнішні властивості граніту зберігаються протягом багатьох років.

Враховуючи представлені вище переваги необхідно відзначити, що Войновський граніт є досить затребуваним будівельним матеріалом.

Область застосування Войновського граніту

Войновський гранітний камінь використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки поверхонь приватних будинків, будівель громадського призначення.

Додатково червоний гранітний камінь використовується в таких цілях:

Додатково Войнівський граніт використовується при оформленні ексклюзивних об’єктів. Декоративні властивості каменю та оригінальні забарвлення надають будівлям урочистості, витонченості.

Чому варто звертатися в компанію «Антік»?

Каменеобробний завод «Антік» займається виробництвом будівельних матеріалів з натуральних каменів вже більше 20 років. Переваги звернення в компанію «Антік» очевидні:

 1. Доставка
  Будматеріали доставляються в будь-яку точку України, а також за межі країни.
 2. Зручна форма оплати
  Можливий готівковий або безготівковий розрахунок, накладений платіж.
 3. Власне виробництво
  Фахівці компанії гарантують високу якість продукції, що виготовляється, що підтверджується відповідними сертифікатами якості.
 4. Лояльна цінова політика
  Будучи виробником, компанія самостійно визначає вартість будівельних матеріалів. А відсутність посередників у взаєминах «виробник-клієнт» забезпечує доступні ціни.
 5. Індивідуальний підхід
  Фахівці компанії надають безкоштовну допомогу при виборі того чи іншого будматеріалу, консультують з інших супроводжуючих питань. При необхідності можливе виконання індивідуальних замовлень.

У компанії регулярно проводяться акції, розпродажі та інші спеціальні пропозиції на будівельні матеріали для клієнтів. Можлива співпраця на вигідних умовах з дизайнерами, виконробами, архітекторами, ритуальними службами, будівельними підприємствами та ін.

Щоб отримати більше інформації або оформити замовлення на придбання будматеріалів з натурального каменю, телефонуйте, залишайте онлайн-заявку або пишіть в чат.

Фізико-механічні властивості
Войнівський граніт (Rosso Santiago)

Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,23%
Міцність на стиск93 МПа
Міцність при згині17 МПа
Стираність0,44 г/см2