Мармур Bianco Carrara: купити від виробника в Україні

ПородаМармур
Комерційна назваBianco Carrara
Країна походженняІталія
Клас радіоактивності1 клас
Дозволено будь- які види будівельних робіт.
  • Опис
  • Характеристики

Опис каменю
Мармур Bianco Carrara

Мармур Bianco Carrara – унікальний природний матеріал. Цей натуральний камінь має неповторну колірну гаму з унікальним малюнком. Він утворений прожилками темно-сірого кольору, які помітно виділяються на світлому тлі. Це найкращим чином передає характер даного каменю. Кожен його сантиметр – справжній витвір мистецтва.

Компанія «Антік» пропонує купити білий мармур від виробника для ексклюзивного оформлення інтер’єрів, виготовлення елементів фасаду, створення чудових скульптур. Цей матеріал від природи наділений величезним розмаїттям художніх ліній. Купуючи мармур Bianco Carrara, ви можете бути впевнені в ексклюзивності і неповторності створюваних з нього виробів.

Небагато історичних фактів про «Б’янко Каррара»

Білий каррарський мармур – матеріал, що користується популярністю ще з часів античності. Скульптори воліли його для ваяння статуй, які і сьогодні радують людей своєю красою і досконалістю форм. Найкращі твори майстрів ставали прикрасами найвідоміших храмів давнини.

Історичні документи свідчать, що сам Мікеланджело Буонарроті приїжджав до Каррари, де видобувається білий мармур, щоб знайти там натхнення для нових шедеврів. Але навіть через століття скульптори з усього світу вибирають цей матеріал, з якого створюють свої твори. Вони стають окрасою дорогих інтер’єрів розкішних будинків, готелів, ресторанів. Також такі статуї встановлюються в найвідоміших парках.

Характеристики мармуру Bianco Carrara

Цей натуральний камінь унікальний за своїми властивостями, саме тому він так високо цінується в усьому світі. Його структура – дрібнокристалічна, тому матеріал відрізняється високою міцністю. Разом з тим він простий в обробці, з нього можна створювати вироби та окремі елементи найбільш химерних форм.

Також до властивостей матеріалу можна віднести:

  • Довговічність – скульптури, елементи інтер’єру, деталі фасаду та інші вироби з білого мармуру можуть служити не одне десятиліття;
  • Зовнішня привабливість – важлива гідність білого мармуру. Відтінки основи можуть змінюватися від блискуче-білого до світло-сірого з вкрапленнями більш темних ниток-павутинок. Вони розташовані в хаотичному порядку, що і обумовлює унікальність готового виробу;
  • Мармур Bianco Carrara дуже зносостійкий. Він не втрачає своїх характеристик з часом, оскільки добре переносить коливання температури і вологості.

Вартість цього натурального каменю не можна назвати низькою, однак вона повністю окупається незмінно високою якістю мармуру. Вклавши кошти в його покупку один раз, ви отримаєте матеріал, що зберігає свої властивості і зовнішню привабливість на століття.

Особливості використання в інтер’єрі

Дизайнери давно помітили, що завдяки мармуровій обробці приміщення стає більш світлим, наповнюється спокоєм і затишком. Білий мармур гармонійно вписується практично в будь-який інтер’єр, при цьому не створює відчуття лікарняної стерильності.

Цей благородний красивий матеріал може використовуватися для виготовлення різних виробів:

Завдяки спокійному білому кольору і унікальному малюнку мармур Bianco Carrara створює чудовий ефект і неповторну атмосферу. Вироби з нього завжди виглядають стильно і респектабельно, підкреслюють смак власника приміщення.

Переваги співпраці з компанією «Антік»

Наша компанія завоювала репутацію надійного партнера, що пропонує кращі ціни і високу якість матеріалів. Лояльна вартість натурального каменю обумовлена тим, що «Антік» – це компанія-виробник, яка безпосередньо імпортує сировину. Також завдяки цьому ми готові постачати будь-які партії матеріалу – від роздрібних, до великих оптових.

Іншими нашими перевагами можна назвати:

  • Можливість придбати вже готові вироби (плитки, сходи та інші), вибравши їх у каталозі;
  • Своєчасну доставку в будь-яке місто України;
  • Надання повного комплексу суміжних послуг;
  • Якість білого мармуру відповідає міжнародним стандартам, підтверджується відповідними сертифікатами;
  • Виробництво будь-яких виробів з натурального каменю під замовлення. Наші фахівці при створенні пам’ятників, скульптур, елементів інтер’єру та екстер’єру враховують всі побажання клієнта.

Ми завжди раді співпраці з дизайнерами, архітекторами, будівельними та іншими компаніями. «Антік» цінує своїх клієнтів, тому проводить акції, регулярно пропонує бонуси і знижки на продукцію.

Чекаємо ваших заявок!

Фізико-механічні властивості
Мармур Bianco Carrara

Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,1%
Міцність на стиск125-127 МПа
Міцність при згині15-21 МПа
Стираність0,63 г/см2