Крутнівський граніт: купити від виробника в Україні

ПородаГраніт
Комерційна назваGranat
РодовищеКрутнівське
Країна походженняУкраїна
Клас радіоактивності1 клас
Дозволено будь- які види будівельних робіт.
  • Опис
  • Характеристики

Опис каменю
Крутнівський граніт

Граніт за фізичними властивостями перевершує характеристики штучних будівельних матеріалів. Красу, міцність і довговічність цього природного продукту демонструють і сьогодні архітектурними спорудами минулих століть. Купити Крутнівський граніт, вироби з нього за цінами виробника можна в компанії «Антік». Доставку здійснюємо в будь-який куточок України і за кордон.

Основою для утворення граніту послужила магма. Він формується при повільному охолодженні магматичної маси в глибині надр або в результаті метаморфізму, що представляє перетворення гірських порід, утворених магмою, під тиском газів і рідин в земній корі, внаслідок впливу високих температур.

Багатий полімерний склад, хороші експлуатаційні характеристики стали вирішальними факторами для використання природного каменю в будівництві. Порода містить 20-30% кварцу, такий високий показник зробив її дуже міцною. Унікальний колір Крутнівському граніту надає забарвлення польового шпата, що міститься в складі мінералу в кількості 35-50%.

Область застосування натурального каменю

Граніт з Крутнівського родовища дозволений до використання на відкритому повітрі і для внутрішніх оздоблювальних і будівельних робіт:

  • Споруди стін і сходів;
  • Покриття басейнів, облицювання камінів;
  • Укладання тротуарів і доріг, встановлення бордюру;
  • Виготовлення елементів складної форми для декору будинку і саду, стільниць і підвіконь;
  • Для скульптур, пам’ятників.

Таке широке застосування обумовлено особливостями природного каменю. Завдяки щільності (2650 кг/м3) він демонструє міцність, протистоїть атмосферним впливам, механічним навантаженням. Вироби з нього довговічні, служать близько 500 років. На показник впливає розмір зерна, менша фракція (до 2 мм) робить мінерал міцнішим, а спорудження довговічніше. Порода водонепроникна, морозо- і термостійка. Крутнівський граніт належить до низького, 1-го класу природної радіоактивності, і може використовуватися для всіх видів будівельних робіт. Висока міцність мінералу поступається тільки алмазам, за допомогою яких породу вдається легко обробляти (різати, шліфувати, полірувати).

Асортимент кам’яної продукції

В каталозі компанії вироби за цінами виробника:

З родовищ камінь поставляється великими плитами, і розпиляти їх можна лише на професійних верстатах. Купуючи граніт, відразу замовляйте обробку. Каменеобробний завод «Антік» застосовує різні технології, включаючи розпил на заготівлі заданого розміру, виготовлення складних фігурних елементів на 3D-верстатах, полірування, шліфування, оформлення поверхні під «природний скол», термообробку для створення шорсткості.

Плюси співпраці з компанією

Каменеобробний завод виробляє продаж оптом і в роздріб, пропонує покупцям привабливі ціни від виробника і без посередників. Здійснюємо поставки по Україні і всьому світу. На складі широкий асортимент готової продукції, працюємо також під замовлення, надаємо весь комплекс суміжних послуг.

Пропонуємо вигідні умови співпраці роздрібним клієнтам, будівельним підприємствам, архітекторам, дизайнерам і виконробам, представникам ритуальних компаній. Ви можете заощадити на постійних акціях, знижках і бонусах при купівлі виробів з граніту.

Фізико-механічні властивості
Крутнівський граніт

Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,27%
Міцність на стиск93 МПа
Міцність при згині17 МПа
Стираність0,44 г/см2