Демонтаж пам’ятників в Україні від «Антік»

Надгробний пам’ятник – це ексклюзивне оформлення могили, останнє, що ми можемо зробити для людини яка пішла у світ інший. Однак з часом встановлена конструкція перестає нас влаштовувати: вона пошкоджується, втрачає свій первинний вигляд, застаріває або ж просто перестає задовольняти родичів своїм дизайном. Тоді постає питання про встановлення нового надгробку, але для цього спочатку необхідно демонтувати старе. Це досить важка і трудомістка робота.

Підприємство «Антік» виконує демонтаж пам’ятників в Києві і в Україні. Робимо роботу швидко, крім надгробку можемо прибрати фундамент, огорожу, стіл, лавку, інші елементи. Після роботи вивеземо сміття або ж, за вашим бажанням, перевеземо шматки плити в інше, вказане вами місце. Надаємо послугу за доступною ціною, а також пропонуємо скористатися іншими нашими можливостями (ознайомтеся на сайті).

Як проводиться демонтаж пам’ятника?

При демонтажі надгробків використовують важкий інструмент, робота ця пов’язана з великими фізичними зусиллями, особливо, якщо пам’ятник габаритний, масивний. Зазвичай застосовують кувалду, молоток, зубило, лом. Часто набір інструменту залежить від матеріалу, з якого виготовлено пам’ятник.

Робота проводиться в такому порядку:

  • Проводимо демонтаж стели.
  • Розбираємо тумбу, на якій стояв пам’ятник.
  • Демонтуємо квітник і фундамент, якщо того вимагає замовник.
  • Прибираємо територію від уламків і вивозимо їх за межі території кладовища.

Труднощі із самостійним демонтажем

Розібрати пам’ятник самостійно можна, але, врешті-решт, намагаючись заощадити, ви втратите в декількох аспектах.

По-перше, демонтувати надгробок, наприклад, з граніту – це значні фізичні зусилля і трата часу, працювати кувалдою і іншими підручними засобами буде нелегко. Руйнувати доведеться не тільки стелу, а й інші елементи, аж до фундаменту.

По-друге, можливо, вам доведеться купувати інструмент, він нехитрий, але повірте, що весь набір затягне за ціною на пристойну суму.

По-третє, ви не зможете залишити сміття на території кладовища, його доведеться вивозити, а це додаткові витрати на транспорт і час на пошук місця вивантаження.

Також враховуйте, що вам доведеться підготувати майданчик під установку нового пам’ятника, якщо цього не зробити, то обрана на установку надгробку компанія візьме з вас за цю роботу гроші.

Ціни і переваги співробітництва з «Антік»

Вид послугиЦіна
Демонтаж одинарного/стандартного пам’ятника (стела, тумба, квітник, фундамент, вивезення сміття)1500 грн
Демонтаж подвійного пам’ятника (стела, тумба, квітник, фундамент, вивезення сміття)2500 грн
Демонтаж меморіального комплексу + вивіз сміттявід 5000 грн
Демонтаж пам’ятника при покупці/установці нового надгробку у насБезкоштовно

Попередню вартість вам озвучать по телефону, ви також можете дізнатися її з прайсу. Але враховуйте, що остаточна ціна розраховується з урахуванням кількох факторів – складності демонтажу, надання додаткових послуг, габаритів пам’ятника і т.д.

Звертаючись до нас, ви отримуєте можливість:

  • Не тільки демонтувати старий, але і купити новий пам’ятник, замовити його установку, виконання іншої роботи.
  • Замовити роботу в будь-якому регіоні України.
  • Прийнятні ціни на вироби і роботу, без посередницьких націнок.

Крім того, даємо гарантії на куплений у нас товар, наприклад, при замовленні пам’ятника з граніту ми гарантуємо термін його служби на 30 років.

Зв’язатися з нами можна через сайт, по електронній пошті, замовивши дзвінок або зателефонувавши по телефону. Звертайтеся, ми добре робимо свою роботу!