Адміністрація Дарницького кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Дарницького кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Дарницьке кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Коли близькі люди помирають, їх прийнято проводжати по-особливому. Багато залежить від релігії, якої дотримувався покійний. Наприклад, у православному світі потрібно витримати безліч нюансів, починаючи з ритуальної атрибутики, закінчуючи похованням і поминальним обідом. У ритуальному агентстві «Антік» можна замовити повний комплекс послуг, що дозволяє не відволікатися на пошук ритуальних виробів, пошук місця на Дарницькому кладовищі, оформлення документів, купівлю труни, хреста, пам’ятника. Також компанія пропонує супутні послуги, ознайомитися з якими ви можете на нашому сайті. В агентстві працюють досвідчені агенти, команда юристів. Володіємо власним автопарком, виробництвом пам’ятників, готові запропонувати клієнтам послуги європейської якості.

Детальніше про Дарницький цвинтар

Погост був відкритий в 1947 році і призначався для похорону людей, які проживали в районі Дарниці. На некрополі на сьогоднішній день не проводяться поховання, так як територія була повністю заповнена ще в 1970 році. Однак, тут можна ховати родичів покійних. Іноді звільняються місця після ексгумації. У будь-якому випадку, якщо ви проживаєте в цьому районі, і хочете провести похорон на Дарницькому кладовищі, зверніться до нас, ми запропонуємо відповідне рішення проблеми.

Територія кладовища займає понад дев’ять гектарів. Погост поділений на дві частини. Стара розташована по ліву сторону від Тепловозної вулиці, нова розміщена в напрямку вокзалу. Некрополь огороджений статним світлим парканом, на головному вході присутня табличка, на яку винесені основні відомості, включаючи час роботи. Відвідати могилу родича, близького або знайомого можна як в будні так і вихідні в робочий час.

До слова, на погості є масові поховання, наприклад, могили воїнів – понад п’ять сотень бійців польської армії, які загинули навесні 1944 року. Також на погості поховані Герої СРСР, популярні люди, політики, співаки, актори.

Послуги нашого ритуального агентства

Компанія протягом багатьох років займається наданням ритуальних послуг і пропонує професійну допомогу в організації похорону. У нас можна замовити практично всі види послуг:

  1. Ритуальні агенти, що займаються вирішеннями всіх організаційних питань. За допомогою фахівця можна купити місце на кладовищі, оформити документи, замовити труну та інші ритуальні вироби, замовити кафе для поминального обіду, і багато іншого.
  2. У нас можна замовити виготовлення пам’ятників, стел, барельєфів та інших конструкцій. Компанія має власне виробництво і гранітний кар’єр, завдяки чому ви можете придбати продукцію за максимально розумною вартістю. Наші монументи відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, зносостійкістю, довговічністю.
  3. Відновлення старих пам’ятників, наприклад, нанесення нового гравіювання, демонтаж зношеного і монтаж нового монумента, інші подібні роботи.
  4. Благоустрій місця поховання під ключ. У рамках послуги можна замовити виготовлення пам’ятника, огорожі, столика, лавки та їх встановлення.
  5. Догляд за могилою. З клієнтом укладається договір, в рамках якого фахівці кілька разів на рік очищають місце поховання від сміття, доглядають за рослинами, обробляють металеві поверхні та інше.
  6. Оформлення свідоцтва про смерть та інших документів. Підготовка тіла до прощання, написання траурної промови, обдзвін родичів і безліч інших послуг.
  7. Проведення похорону згідно з традиціями, яких дотримувався покійний і дотримується його сім’я.

Ритуальне агентство – безцінна допомога, що дозволяє в момент емоційного потрясіння присвятити час прощанню з покійним та підтримці всієї сім’ї. Щоб отримати консультацію, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами.