Чорний мармур: родовища

Перегляньте чорний мармур пропонований нашим заводом, а для замовлення виробів - зв'яжіться з нами будь-яким доступним методом на сайті.

Купити чорний мармур в Україні від виробника

Блискучий камінь чорного кольору високо цінується, оскільки рідко зустрічається без вкраплень. Він володіє приголомшливою глибиною, яка дає можливість створити елегантний дизайн фасадів будівель і внутрішніх приміщень.

Найчастіше чорний мармур містить вкраплення різних мінералів, які, немов рука художника, недбало накидають штрихи майбутньої картини на чорному тлі сірими і білими лініями або створюють кольорові розводи (частіше – рожеві). Побачити остаточний малюнок каменю можна тільки після того, як його обробить майстер. Тому кожна плитка або деталь виробу неповторні.

Символ особливого шику

Чорний мармур фото каменяОздоблення приміщень таким каменем надає їм урочистості та солідності. Камінь використовують для виготовлення фонтанів, статуй, садових альтанок, різних декоративних елементів. Він дозволяє створити яскравий акцент в інтер’єрі офісу або котеджу, а також в ландшафтному дизайні.

Використовують чорний мармур і для виготовлення ритуальних виробів: пам’ятників і надгробків, вазонів для квітів.

Сьогодні можливо втілення будь-яких дизайнерських рішень. Зателефонуйте до компанії «Антік», щоб замовити чорний мармур. Майстри виготовлять вироби будь-якої складності по ваших кресленнях або допоможуть реалізувати ще не виражені на папері ідеї.

За більш детальною інформацією звертайтесь за контактними номерами телефону, зазначених на сайті.