Чому у нас вигідно?

Якщо ви збираєтеся купити чорний граніт в нашій компанії, то автоматично отримуєте ось ці переваги співпраці:

 • Низька ціна
  У нашому підприємстві ви не знайдете захмарних цін - ми є прямим виробником, тому дешева ціна без посередників гарантована.
 • Швидка доставка
  Чи потрібно вам доставити товар по Україні або в будь-яку точку земної кулі - ми зробимо все в чітко обумовлений термін і без усіляких проблем.
 • Готові товари
  Наш каталог пропонує понад три тисячі різноманітних видів готових виробів - це бруківка, пам'ятники, ступені, бордюри, плити і багато іншого.
 • Товари під замовлення
  Хочете придбати виріб за власними побажаннями, ескізу або замовити розробку проекту - звертайтеся, наші дизайнери і фахівці допоможуть.
 • Продукція зі складу
  В наявності на складі є широкий асортимент продукції - тому ми готові забезпечити безперебійним постачанням навіть найбільших оптовиків.
 • VIP якість
  Ми використовуємо камінь вищого сорту, володіємо усіма підтверджуючими сертифікатами, а на виробництві діє контроль якості в кілька етапів.

Чорний граніт: родовища

Наш завод пропонує виготовлення продукції з чорного граніту абсолютно будь-якої складності, для виробництва ми найчастіше використовуємо наступні під-види каменю:

Купити чорний граніт в Україні від виробника

Чорний граніт фото каменяПрикраса екстер’єрів і інтер’єрів будівель – основна сфера застосування застиглої магми чорного кольору. Іноді до неї відносять темно-сірий граніт, але це – помилка. Такий колір надає архітектурі будівлі по-справжньому респектабельний і розкішний вигляд. Теж саме можна сказати і про внутрішню обробку приміщень, і елементів декору.

Милуватися плитами з такого матеріалу можна нескінченно: глибина кольору заворожує, а дрібні світлі вкраплення нагадують зірки. Коли дивишся на них, то немов вдивляєшся в нічне небо.

Ритуальні вироби з чорного граніту

Чорний граніт традиційно використовують для виготовлення пам’ятників і надгробків. З нього можна виточити рельєфний хрест або зробити стелу. Дуже красиво виглядають вигравірувані портрети і написи саме на такому камені.

Працювати з ним досить легко. Він добре полірується, після чого на його поверхню наноситься гравіювання. Вручну або за допомогою лазера можна зробити портрет, напис.

Підприємство “Антік” також видобуває і продає білий, червоний, сірий і зелений граніт. Щоб прорахувати вартість продукції, оформити замовлення або проконсультуватися – зв’яжіться з майстрами нашої компанії через телефон, електронною поштою або напишіть в онлайн чат.