Адміністрація Чапаєвського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Чапаєвського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Чапаєвське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Компанія «Антік» надає комплексні послуги з організації та проведення похорону. Ми маємо актуальну інформацію про вільні ділянки на Чапаєвському кладовищі Києва. Наші похоронні агенти детально проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять, підготують юридичні документи, укомплектують ритуальною атрибутикою, проведуть прощальну церемонію. При необхідності виконаємо міжнародне перевезення вантажу 200 або перепоховання покійного на новому місці.

Фахівці компанії «Антік» доступні за телефонами, електронною поштою, в месенджерах. Онлайн консультації надаємо цілодобово. 25-річний досвід на ринку ритуальних послуг дозволяє нам організовувати похорон на вищому рівні і користуватися бездоганною репутацією.

Про Чапаєвський цвинтар Києва

Погост розташований у Голосіївському районі столиці України. Офіційна адреса некрополя – вул. Лютнева, 1А. Він займає 1,2 Га. Територіально Чапаєвське кладовище знаходиться поблизу історичної місцевості Віта-Литовська, біля заїзду на Жуків острів.

Некрополь заснували в 1905 р, а в лютому 1988 р він був закритий згідно з рішенням Виконкому КМР ДТ № 192. Адміністрація Києва не планує розширювати кладовище. Поховання тут можливі тільки в могили вже похованих покійних родичів або при звільненні місця внаслідок перенесення праху покійного.

Резервування місця на Чапаєвському кладовищі Києва

Надаємо послуги юридичного супроводу прощальної церемонії. Експерти компанії «Антік» зберуть інформацію про доступні варіанти місць поховання, а також підготують документи для легального проведення похорону.

Виготовлення пам’ятників, аксесуарів

Компанія «Антік» має в своєму розпорядженні каменеобробний завод. Наявність власного проектного бюро і виробництва дозволяє:

 • Випускати стандартні та ексклюзивні пам’ятники
  Допоможемо скласти проект меморіального комплексу, підібрати колір і фактуру каменю, фурнітуру, конструкцію і стиль оформлення надгробку. За запитом нанесемо зображення з фото або ескізу замовника.
 • Виготовляти ритуальні аксесуари
  Надаємо широкий вибір вазонів, огорож, сходів, плитки, бруківки, бордюрів.
 • Гарантувати якість продукції
  Сировину купуємо у перевірених постачальників та маємо власний кар’єр. Постійно розширюємо асортимент матеріалів за рахунок залучення іноземних та вітчизняних партнерів.
 • Утримувати низькі ціни на ритуальну атрибутику
  Вартість продукції «Антік» конкурентна, а варіанти, що надаються, дозволять увічнити пам’ять покійного відповідно до побажань замовника та особистості покійного.

Наші фахівці виїжджають на місце для зняття замірів. Також можливе відправлення продукції за кордон, встановлення меморіального комплексу «під ключ» з наданням фото звіту про виконані роботи. Необхідні заходи проводимо до суворо обумовленої дати з урахуванням особистих побажань і фінансових можливостей клієнта.

Догляд за могилами на кладовищі

Допоможемо висловити повагу до покійного на максимально професійному рівні. Для цього очистимо захоронення від сміття, пофарбуємо лавочки і огорожі, помиємо меморіал спецзасобами, облагородимо територію плиткою, щебенем, гравієм або галькою. За запитом висадимо зеленими насадженнями, обріжемо дерева, оновимо квіти та вінки. Також у нас можна замовити реконструкцію надгробку, демонтаж старого пам’ятника і встановлення нового меморіалу на Чапаєвському кладовищі Києва.

Які ще послуги надає «Антік»?

Нашим клієнтам доступно:

 • Зберігання покійного в морзі;
 • Кремація, поховання урн з прахом;
 • Ексгумація і перенесення тіла на нове місце упокоєння;
 • Пошук могил близьких людей;
 • Проведення прощальної церемонії «під ключ».

Для експертів «Антік» могила – це не просто місце поховання з надгробком і датами життя людини. Для нас це місце упокоєння, а також можливість віддати останню шану і любов до покійного. Залиште заявку по телефону або e-mail і фахівці «Антік» підберуть послуги, які максимально відповідають побажанням замовника незалежно від супутніх обставин поховання.