Погруддя і статуї на замовлення в Україні

Компанія «Антік» пропонує послуги з виготовлення бюстів і статуй на пам’ятник. Наші фахівці виконають роботи будь-якої складності з подальшою установкою на пам’ятне місце. Вибір рішень для оформлення місць поховання надзвичайно широкий. Незважаючи на це, кожен клієнт має можливість замовити проект будь-якої складності. Майстри виконають нестандартні замовлення, в рамках яких виготовлять бюсти і статуї з обраного клієнтом матеріалу.

Подібне оформлення допоможе акцентувати увагу на могилі, а також стане найкращим способом вшанувати пам’ять близької людини. У нас ви можете замовити виготовлення виробів з мармуру, бронзи, граніту, штучного каменю. Сировина вибирається виходячи з переваг і бюджету замовника. При необхідності наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, допоможуть визначитися з вибором.

Особливості продукції і співпраці з «Антік»

Виробництво ритуальної атрибутики є основним напрямком діяльності нашої компанії. Клієнтам раді запропонувати висококласну продукцію з якісної сировини за доступними цінами. Роблячи замовлення у нас, кожен покупець може розраховувати на:

  1. Оригінальність кінцевого виробу, що стало можливим за рахунок застосування висококласної сировини, передових технологій і таланту наших майстрів.
  2. Індивідуальний підхід до кожного проекту, що дозволяє зробити саме ту річ, на яку ви розраховували. Вона буде відрізнятися плавністю ліній, високою деталізацією, прекрасним зовнішнім виглядом в цілому.
  3. Вартість бюстів і статуй знаходиться в розумних межах і багато в чому залежить від складності проекту, матеріалу та інших нюансів. З питання ціноутворення рекомендуємо отримати консультацію фахівців.
  4. Роблячи замовлення, ви можете розраховувати на додаткові послуги, включаючи доставку виробів, професійний монтаж, що виконується досвідченими співробітниками.

Погруддя для пам’ятників і статуї – це грамотне оформлення могили, яке дозволить не забути про людину поколінням. Красиво оформлена могила – данина поваги близькому. Більш того, родичі можуть відвідати покійного, згадати його зовнішність, хороші вчинки, або просто побувати наодинці з тишею.

Бюст, як елемент оформлення

Бюст являє собою статую, яка виконується, як правило, з природного каменю. Виріб з високою точністю повторює риси обличчя людини, який зображається до плечей.

Бюст – високоякісний виріб, який є елементом оформлення могили. До його переваг можна віднести міцність, надійність, привабливість. Виріб можна виготовити з різних матеріалів, але найбільшою популярністю користуються:

  1. Бронза – продукція з цього металу виглядає солідно і респектабельно. Таке рішення буде стояти на могилі десятками років, при цьому не вимагаючи реставрації.
  2. Бюст на колоні з граніту – практичне рішення, яке є оптимальним за параметрами вартості – виріб доступний широкому колу покупців.
  3. Виріб з мармуру, встановлений на колоні – зносостійкий, сучасний варіант, який раніше вважався чимось з розряду розкоші, тому його встановлювали на могилах успішних людей. Цінова політика «Антік» сьогодні дозволяє замовити подібний продукт за вельми помірні гроші.

Майстри, які мають багаторічний досвід, виконають складне замовлення на високому рівні, надавши покупцеві справжній витвір мистецтва, який буде радувати око протягом тривалого часу. Для консультації та замовлення бюста зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.