Адміністрація Биковнянського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Биковнянського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Биковнянське кладовище: послуги, допомога, адміністрація

Биковнянське кладовище було засновано в 1912 році. Його адреса – с. Биковня, вул. Бобринецька, 2. Загальна площа складає 3,221 га. На даний момент кладовище напівзакрите: це означає, що нових покійних там ховати не можна, однак допускається підпоховання до родичів.

Ритуальні послуги на Биковнянському кладовищі

Компанія «Антік» надає повний спектр послуг на Биковнянському та інших кладовищах Києва на вельми вигідних умовах. Наша компанія є офіційним представником даного кладовища, має зареєстровану торгову марку, надає послуги легально з укладенням договору.

Ось одні з найпопулярніших видів робіт, які може надати наша компанія:

 • Ритуальні послуги
  Ми займаємося комплексною організацією похорону від і до. Наш агент отримає всі необхідні довідки, проконсультує вас, організує прощання, транспорт, поминки, допоможе провести всі юридичні процедури. При необхідності ми можемо запросити на похорон священика будь-якої конфесії.
 • Будівельні послуги будь-якої складності
  Ми не тільки виготовляємо і зводимо пам’ятники з мармуру, граніту і полімерних матеріалів, а й проводимо роботи по реставрації могил. Також ми зводимо родинні склепи, будуємо навіси, облагороджуємо могилу. Наприклад, можна закрити грунт навколо пам’ятника плиткою: це полегшить догляд за меморіалом, зробить місце поховання охайним, навіть якщо ви відвідуєте покійних близьких рідко.
 • Прибирання могил
  Якщо у вас немає фізичної можливості займатися доглядом за надгробком самостійно, цим можуть зайнятися наші співробітники, зв’язатися з нами можна дистанційно. Ця послуга зручна, якщо ви перебуваєте в іншому місті, іншій країні, вам не можна займатися фізичною працею. Ми завжди будемо поруч, і ви можете не турбуватися про те, в якому стані могила.
 • Благоустрій території
  Наші співробітники займаються благоустроєм території кладовищ, місць поховання. Ми приведемо до ладу могилу, встановимо огорожу, при необхідності зробимо навіс, лавочку, столик, встановимо інші атрибути, які ви побажаєте, наприклад гранітну вазу.
 • Установка і ремонт пам’ятників
  У нас працює команда професіоналів, здатна виготовити пам’ятник будь-якої складності, а також якісно відреставрувати вже наявний монумент.
 • Перевезення померлих, в тому числі за межі країни
  У нас є всі необхідні для цього дозволи, спеціалізований транспорт. Якщо ви хочете поховати близьку людину на його батьківщині або в рідному місті, ми допоможемо доставити його туди. Також до нас можна звертатися, якщо ви хочете привезти покійного до Києва з іншої країни.
 • Ексгумація
  Ця процедура може знадобитися як за рішенням суду, так і за бажанням родичів перепоховати покійного. Ми допоможемо провести цю процедуру, забезпечимо її юридичний супровід.
 • Перепоховання, в тому числі урн з прахом
  Ця послуга може знадобитися, якщо в уже наявну могилу потрібно поховати урну або труну з тілом. Ми акуратно знімемо пам’ятник, поглибимо місце, встановимо пам’ятник назад, не пошкодивши його. Крім цього, ми виготовимо нову табличку.
 • Пошук місця, де поховані ваші родичі на кладовищі
  Найчастіше знайти самостійно могилу досить складно. По прізвищу або номеру ділянки ми допоможемо вам знайти потрібного родича.
 • Послуги кремації
  Якщо потрібно кремувати покійного, наша компанія офіційно співпрацює з усіма крематоріями країни.
 • Зберігання тіла в морзі
  Звернутися за послугами зберігання померлого в морзі також можна до нас. В замовлення входить транспортування тіла в морг, і з нього.
 • Гримування тіла
  У всіх випадках смерті людини потрібно проводити бальзамування, в залежності від ситуації ціни на даний вид робіт можуть відрізнятися.

Як замовити послугу?

Щоб зв’язатися з нами, ви можете зателефонувати або скористатися формою зв’язку на сторінці. Звертайтеся, ми обов’язково допоможемо вам з усіх питань, що стосуються похорону. Також не забувайте, що нам можна написати в онлайн-чат і задати будь-які питання, що цікавлять, прорахувати ціну і дізнатися знижку.