Адміністрація Бучанського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Бучанського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Бучанське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Ритуальне агентство «Антік» пропонує повний комплекс послуг, спрямований на організацію прощання, кремацію, похорони від бюджетного до високого рівня. Компанія має все необхідне, щоб вирішити поставлені завдання з вигідою для клієнта. Великий досвід роботи дає можливість сьогодні орієнтуватися на профільному ринку, знати відповіді на всі питання, пов’язані з наданням ритуальних послуг на Бучанському цвинтарі.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на висококласний сервіс і розумні ціни. Компанія є організацією, яка надає наступні послуги:

 • Будь-які види робіт на працюючих, закритих, частково закритих цвинтарях;
 • Фахівці виконають проектування, виготовлять і монтують пам’ятник і інші елементи, незалежно від їх складності;
 • Прибирання могил – підтримання чистоти на могилі – данина поваги покійному;
 • Послуги із благоустрою й оформлення території за бажанням клієнта;
 • Допомога в оформленні документів;
 • Кремація, зберігання тіла в морзі;
 • Пошук місця на цвинтарі для покійного;
 • Пошук місця поховання родичів та близьких людей.

Також у нас ви можете замовити і ряд інших послуг, наприклад, міжнародні перевезення – вантаж 200, ексгумацію, подхороненіе урн з прахом і багато іншого.

Особливості організації похорону

Смерть – природний стан, з яким може зіткнутися людина будь-якого віку. Вона наздоганяє через похилий вік або хворобу, через нещасні випадки, але, незалежно від цього, для родичів і знайомих – це завжди несподіванка, яка вимагає не тільки моральних, але і фізичних сил для підготовки і проведення похорону.

Саме з цієї причини варто користуватися послугами агентств, які спеціалізуються на організації похорону, а також виконують ряд інших дій, покликаних полегшити життя тим, хто зіткнувся зі смертю рідної людини.

Організація похоронного процесу – декілька складне завдання, що вимагає уваги до кожної деталі. Так, слід подбати про підготовку тіла, оформити ряд паперів, знайти і погодити місце для поховання на Бучанському цвинтарі, організувати поминальний обід. При цьому не варто випускати з уваги необхідність в наймі транспорту для перевезення труни, родичів і друзів.

Першорядне значення при підготовці має швидкість. Так, кожен елемент процесу повинен виконуватися своєчасно. Ритуальне агентство надасть повний комплекс послуг, починаючи зберіганням тіла в морзі, закінчуючи похованням і благоустроєм місця поховання.

Вантаж 200 з і на Бучанське кладовище

Перевезення тіла в рамках країни або в міжнародному форматі – складний і дорогий захід, тому родичі загиблих частіше покладають рішення задачі на плечі професіоналів. Щоб отримати консультацію з питання перевезення вантажу 200, достатньо зв’язатися з нашими фахівцями, які дадуть відповідь на всі виниклі питання. Вам не доведеться стикатися з бюрократичними нюансами, займатися юридичними питаннями, вирішувати проблеми з логістикою.

Компанія «Антік» має документи і сертифікати, що дають право отримати потрібні дозволи для репатріації померлої людини.

Ми з розумінням ставимося до такого непростого випробовування, як смерть рідної і близької людини. Враховуємо ідеологію життя покійного, не випускаємо з уваги національність. Співробітники компанії знають іноземні мови, добре розбираються в традиціях різних народів. Ми вміємо знаходити спільну мову з усіма клієнтами!

Наші переваги для співпраці

 • Персонал компанії – кваліфіковані співробітники, які досконало знають свою справу;
 • Висока оперативність – всі завдання вирішуються в стислі терміни, що мінімізує виникнення будь-яких форс-мажорних ситуацій;
 • Розумний прайс на всі послуги – кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний пакет послуг, який впишеться в наявний бюджет.

Щоб виконати прорахунок вартості послуг і товарів, оформити замовлення або безкоштовно проконсультуватися, будь ласка зв’яжіться з нашими фахівцями по телефону, електронною поштою або через онлайн-чат на веб-сайті.