Кам'яна бруківка: каталог

Купити кам’яну бруківку від виробника

Кам’яна бруківка застосовується для облаштування дорожніх покриттів, а саме мощення доріг, тротуарів, доріжок у ландшафтному дизайні. Основна вимога до даного будівельного матеріалу – лицьова і тильна поверхні повинні обов’язково бути паралельними.

У компанії «Антік» представлений великий асортимент бруківки різного виду – галтована, колота, пилова і пенно-колота. Для виготовлення компанія використовується міцні і зносостійкі природні матеріали – граніт, габро, лабрадорит, анортозит або базальт.

Переваги бруківки з натурального каменю

Багато хто порівнює бруківку зі звичайною тротуарною плиткою, але необхідно розуміти, що в першому випадку для виготовлення використовуються природні матеріали, у другому – штучні. Це забезпечує тривалий термін експлуатації бруківки та її стійкість перед різними зовнішніми факторами (високе навантаження, погодні умови тощо).

Основні переваги кам’яної бруківки:

 1. Піщана подушка попереджає утворення калюж
  Вода не затримується на дорозі і йде через шви між викладеним камінням;
 2. Висока міцність матеріалу
  Цільний камінь у багато разів надійніший, ніж асфальт або бетон. Це робить гранітну бруківку підходящим будівельним матеріалом для облаштування доріг, які відрізняються інтенсивним рухом.
 3. Тривалий термін експлуатації
  Середній термін служби бруківки з натурального каменю становить кілька десятків або навіть сотень років.
 4. Практичність
  Дороги, вимощені з кам’яної бруківки, особливо практичні. Тут легко прокладати або демонтувати комунікації.
 5. Зовнішній вигляд
  Бруківка з натурального каменю – це завжди велично та урочисто. Часто вона використовується ландшафтними дизайнерами для облаштування територій біля будинків, у парках, зонах відпочинку, центральних частинах міст та ін.
 6. Відповідність екологічним нормам
  При нагріванні бруківки в повітря не виділяються шкідливі компоненти, смоли. Для порівняння асфальт, коли нагрівається, виділяє шкідливі речовини.

Перелічені вище переваги роблять бруківку досить практичним і актуальним будівельним матеріалом, який використовується і по сьогоднішній день.

Види бруківки з природного каменю

Бруківка кам’яна класифікується за типом обробки поверхонь на такі види:

 1. Галтована
  Така бруківка відрізняється округленими ребрами, а виготовляється за допомогою спеціальних барабанів з використанням абразивних матеріалів. Спочатку камінь має рвані та пилені площини, які завдяки обертанням з абразивом перетворюють його в акуратну форму з овальними краями.
 2. Колота
  Бруківка з натурального каменю відрізняється нерівними гранями. Процес виготовлення представлений в якості каменекольного преса. Цей вид бруківок передбачає при виробництві більш низькі витрати і це робить її більш економним варіантом, ніж аналогічні будматеріали з обробленими поверхнями.
 3. Пилена
  Бруківка з природного каменю відрізняється ідеальними рівними гранями. У процесі виготовлення використовується спосіб алмазного пилу. Для цього застосовується спеціальний інструмент з високою точністю. Пізніше верхня поверхня матеріалу піддається термообробці. Цей вид виробів вибирається, якщо є необхідність у викладанні ідеально рівного дорожнього полотна з мінімальною відстанню між гранями.
 4. Пиляно-колота
  Зовні даний вид продукції представлений в якості каменя з пиляною рівною робочою межею, при цьому бічні поверхні є колотими. У процесі виробництво застосовується каменекольний прес. Обробці за допомогою алмазного ріжучого інструменту підлягає тільки одна межа. Для додавання верхньої поверхні легкої шорсткості використовується термічний вплив на камінь. Додатково дана процедура усуває ковзання (актуально при викладанні дорожнього покриття). Можливо виготовлення каменю з колотими верхньою і нижньою поверхнями або всіма пиленими площинами з боків.

Кам’яна бруківка може бути представлена в декількох стандартних розмірах. Найбільш популярними габаритами каменю вважаються 100×100 мм, 200×100 мм і 50×50 мм. При цьому товщина бруківки з натурального матеріалу може істотно відрізнятися в кожному окремому випадку (від 30 до 60 мм залежно від виду бруківки).

Чому варто звертатися в «Антік»?

Каменеобробний завод «Антік» існує на ринку вже більше 20 років. За цей час компанія заробила репутацію відповідального і доброчесного виробника будівельних матеріалів з природних матеріалів.

Доступна цінова політика забезпечується за рахунок відсутності посередників – вартість на будматеріали встановлена безпосередньо виробником. У компанії здійснюється оптовий і роздрібний продаж матеріалів з натурального каменю. Для потенційних клієнтів запропонована доставка по всій Україні і за межі країни, зручна форма оплати. При необхідності можлива співпраця за індивідуальними замовленнями. Додатково компанія розглядає варіант співпраці з ритуальними та будівельними підприємствами, дизайнерами, архітекторами. Фахівці компанії надають професійну допомогу при виборі будматеріалу.

Отримати більше інформації можна за номером телефону вказаним на веб-сайті або через чат.