Адміністрація Броварського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Броварського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Броварське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Люди старіють, і це природний процес, який неможливо змінити. Згідно зі статистикою, вже через шість років близько 50% населення столиці буде представлено людьми пенсійного віку. Чим доросліша людина, тим частіше вона замислюється про те, що смерть може наздогнати в будь-який момент, і що ж чекає її там, по той бік. Але мова йде зовсім не про переродження душі, чистилище або інші ідеї, а про те, як купити пару метрів землі на території старого або нового Броварського кладовища, при цьому значення не має статус людини. Кожен з нас хоча б раз у житті стикався або тільки зіткнеться з великим горем, пов’язаним з втратою близької і рідної людини. Що робити в цьому випадку?

Чи варто звертатися в ритуальне агентство

Похорон – морально непросте випробування, яке випереджують різні заходи. Родичам належить подбати про доставку тіла в морг, взяти на себе завдання, спрямовані на оформлення різноманітних документів, отримати дозвіл для поховання, купити ритуальні товари і багато іншого.

Зробити це в момент скорботи досить складно. Щоб не ризикувати психологічним і фізичним здоров’ям, не витрачати дорогоцінний час, досить звернутися в ритуальне агентство, фахівці якого займуться вирішенням завдання і виконають вимоги клієнта максимально якісно в стислі терміни.

Персонал компанії має великий досвід, професіоналізм, що дозволяє сьогодні надавати повний спектр ритуальних послуг. У штаті працюють досвідчені юристи, агенти, дизайнери, вузькопрофільні фахівці, які здатні передбачати ваші бажання.

Ми створюємо типову і ексклюзивну продукцію для оформлення місця поховання, надаємо ряд суміжних послуг, що дозволяють забути про бюрократичні зволікання. Надамо допомогу в пошуку та придбанні місця на старому і новому Броварському кладовищі в Києві.

Ритуальне агентство – це не просто бюро, яке займається організацією похорону. За рахунок багаторічного досвіду ми збудували власну стратегію взаємодії з клієнтом, яка завжди безпрограшна, що не залежить від складності майбутнього заходу. Персонал компанії проявить делікатність і уважне ставлення до вас і вашого горя, надавши психологічну і консультаційну підтримку.

Нашими послугами вже встигли скористатися багато клієнтів, які залишилися задоволені наданим сервісом. При необхідності ви можете оформити заявку на сайті або відвідати офіс, який розташований в районі столиці зі зручною транспортною розв’язкою.

Чому варто скористатися нашими послугами?

Ритуальне бюро «Антік» – професійно орієнтована компанія, яка надає великий комплекс послуг, спрямованих на організацію прощання і похорону покійного. Звернувшись до нас, ви можете замовити все що потрібно в одному місці, починаючи ритуальною атрибутикою, закінчуючи пам’ятниками з граніту, огорожею, і іншими виробами, які прикрашають місце поховання. У такий непростий момент ви не будете витрачати час на вирішення складних для звичайної людини завдань, а зможете провести його разом з родичами, надати їм підтримку, втішити.

Агентство надасть наступні послуги:

  • Консультації з усіх питань, які пов’язані з похоронами;
  • Виїзд агента додому в будь-який зручний час;
  • Доставка транспортних засобів для перевезення труни і транспортування гостей;
  • У нас ви можете замовити послуги, спрямовані на обробку тіла і його бальзамування. У продажу доступні комплекти одягу для чоловіків і жінок різних вагових категорій;
  • Прибирання могил і пошук місця поховання родича або знайомого.
  • Організація кремації, поминальних обідів, оркестру та багато іншого.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами, щоб одержати подальші відповіді на них – просто напишіть в онлайн-чат і фахівці безкоштовно проконсультують Вас.