Виготовлення бронзових фігур на замовлення в Україні

Скульптури, виготовлені з бронзи користуються особливим попитом у покупців за рахунок неповторного зовнішнього вигляду, відмінних експлуатаційних властивостей і довговічності. Виробами з цього металу прикрашають інтер’єри та екстер’єри, виставляють в музеях, облагороджують могили. Особливо затребувані бронзові скульптури на могили близьких людей – один з кращих варіантів, що дозволяють увічнити пам’ять. До того ж, таке декорування додасть місцю поховання особливу розкіш і лиск.

Бронза є найбільш підходящим матеріалом для створення пам’ятників. Цей метал був і залишається актуальним, адже дозволяє втілювати в життя найскладніші творчі ідеї. Він має безліч позитивних властивостей, що відрізняє його від іншої сировини.

Сфера застосування бронзових статуеток

Благородний метал коштує дешевше золота або срібла, але це не впливає на його якості. Серед сильних сторін можна виділити міцність і довговічність. Він покликаний надати твору особливий шик. Статуетки використовуються для різних інтер’єрів. Вироби виставляють в музеях, прикрашають приміщення ресторанів, розважальних і азартних закладів. Фігури допоможуть створити особливу атмосферу при проведенні урочистих подій. Саме такий декор вибирають високопоставлені чиновники, адже їм важливо підкреслити статус і солідність.

В цілому, скульптури з бронзи можуть використовувати для всіляких випадків. Крім прикраси інтер’єру їх застосовують для того, щоб увічнити пам’ять про померлу людину. Продукт можна встановлювати замість пам’ятника або поруч з надгробком. Така робота буде стояти без необхідності ремонту протягом десятиліть.

Скульптури актуальні не тільки для прикраси могил відомих людей. У ній можна втілити будь-яку людину, будь герой війни, рядовий інженер або викладач.

Особливим попитом користуються фонтани з бронзи, які повністю або частково виробляються з цього металу. Нерідко його комбінують з натуральним або штучним каменем.

Головні переваги бронзи

Серед сильних сторін металу:

  • Можливість створювати продукцію різної складності і габаритів;
  • Висока міцність;
  • Різноманітність відтінків – від червоного і сірого до чорного;
  • Забезпечують можливість створювати монолітні фігури;
  • Легка вага за рахунок порожнини всередині;
  • На відміну від мармуру, деталізація бронзових виробів зберігається протягом усього експлуатаційного періоду;
  • Метал не схильний до корозії, не псується від вологи;
  • Легко переносить перепади температур, не тріскається і не прогинається.

Статуя, барельєф, бюст і інші вироби з металу володіють ефективним зовнішнім виглядом, досягти якого вдається за допомогою використання різних добавок у складі сировини. Так отримують матові, золоті, сірі, практично чорні відтінки. Це хороший спосіб створити справжній витвір мистецтва для прикраси, наприклад, могили.

Як виготовляється скульптура

Вироби з бронзи виготовляються за допомогою відливання металу в форми. Для цього розробляється комп’ютерна тривимірна модель, в якій відображаються всі нюанси замовлення. Далі виконується мініатюрна копія скульптури з глини або іншого пластичного матеріалу. На цьому етапі можна вносити коригування, щоб майбутня скульптура максимально відповідала побажанням замовника. Підсумковий варіант міні-фігури є основною для роботи.

Виріб відливається у формі, після чого доводиться до ідеалу. Для цього використовуються різні методики, включаючи полірування, деталізацію, карбування. Скульптура монтується на зазначеному місці майстрами компанії, що виключає її пошкодження під час транспортування і монтажу.

Готовий результат – красива скульптура, яка не вимагає реставрації, не боїться механічних пошкоджень та косметичних дефектів. Всі процеси виготовлення строго контролюються, що виключає будь-які непорозуміння з клієнтом.

Основи вибору бронзового лиття

Замовити скульптуру з бронзи нескладно – достатньо зв’язатися з представниками компанії «Антік», які візьмуться за проект будь-якої складності. Перед замовленням варто враховувати такі особливості, як місце установки і розміри, форма і багато іншого. Щоб не помилитися, варто проконсультуватися з фахівцями компанії, які підкажуть який варіант більш актуальний в тому чи іншому випадку.

Наші фахівці виконають замовлення будь-якої складності, при цьому врахують ваші творчі ідеї та побажання. Готова робота буде відповідати очікуванням на всі 100%.

Вартість виробів варіативна і залежить від габаритів, особливостей виконання, складності оформлення. Дізнатися попередню ціну можна по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку. Впевнені, ми підберемо для вас варіант, який впишеться в наявний бюджет.