Адміністрація Братського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Братського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Братське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Братське кладовище розташоване в столиці України в місті Київ. Зароджувалося в якості невеликого цвинтаря, яке розташувалося на території села Братська Борщагівка. Вперше цвинтар був згаданий в записах 1633 року. Історики впевнені, що в той час тут вперше почали ховати місцевих жителів.

Згідно з історичними зведеннями, власником цвинтаря був князь Святослав Давидович. Він отримав цю земельну ділянку у 1107 році, і, припинивши військову службу, став священнослужителем. У другій половині XX столітті село увійшло до складу Києва.

На цвинтарі можна знайти досить цікаві поховання, наприклад, служивих, які були включені в 48 дорожній батальйон 37 армії. Військові брали участь в бойових діях і знайшли смерть під час бомбардування, яка проходила в 1941 році. На землі цвинтаря були перенесені поодинокі поховання. На кладовищі встановлено пам’ятник, який присвячений людям, які померли від голодомору в період з 32 по 33 рік XX століття. Сьогодні некрополь має статус напівзакритого. На території можна ховати тільки родичів покійних.

Послуги ритуального агентства

Людина, яка стикається з сумною подією, відчуває важке моральне потрясіння. Незважаючи на це, йому треба буде розв’язати десятки завдань, пов’язані з організацією прощання і безпосередньо поховання. У момент туги і скорботи варто звернутися в ритуальне агентство, співробітники якого візьмуть на себе всі завдання.

Клієнтам пропонуємо широкий спектр послуг:

 • Допомога в перевезенні тіла – вантаж 200. Послуга включає не тільки надання транспорту, але і оформлення дозвільних документів;
 • Ритуальний агент, який займеться збором документів, організаційними моментами;
 • Надання ритуальної атрибутики – від одягу для покійного до вінків;
 • Організація поминальних обідів;
 • Юридичні послуги – досвідчена команда вирішить найскладніші питання в максимально короткі терміни.

Де купити пам’ятник на Братському кладовищі

Виготовлення пам’ятників – один з напрямків діяльності компанії. Складний процес передбачає злагоджену роботу команди фахівців, які застосовують професійне обладнання, сучасні технології, що дозволяють досягти відмінного результату.

Компанія має в своєму розпорядженні власний кар’єр з видобутку граніту. Пам’ятники виготовляються з натурального граніту, мармуру, штучних матеріалів, які практично нічим не поступаються природній сировині.

Серед особливостей продукції варто виділити:

 1. Високоякісні матеріали власного виробництва, оброблювані на сучасному обладнанні.
 2. Монументальність – продукція виглядає чудово.
 3. Надійність – за рахунок унікальних властивостей мармуру і граніту пам’ятник буде виконувати свої функції десятиліттями. Він не боїться високих і низьких температур, не псується від опадів, не тріскається, не вигорає на сонці, не стає крихким від того, чи іншого агресивного впливу.
 4. Індивідуальний підхід до замовлення дозволяє нам надати клієнтам саме той пам’ятник, який вони хотіли б бачити. Втілимо в життя прості і неординарні ідеї.
 5. Після виконання умов договору ритуальне агентство надає гарантію на виготовлений продукт.
 6. Демократичний прайс, що стало можливим за рахунок власного виробництва і відсутності посередників.

Уважний підхід до клієнтів, розуміння тематики, настрою, побажань – можливість забезпечити замовника всім необхідним для проведення похорону. У нас ви можете замовити пам’ятник та його монтаж, озеленення території, догляд за могилою, її благоустрій та багато іншого.

З вами працюють досвідчені фахівці, які досконало знайомі з ритуальною тематикою, готові надати всебічну допомогу прямо зараз. Щоб отримати консультацію, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами або залиште заявку в формі зворотного зв’язку.