Адміністрація Боярського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Боярського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Боярське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Боярське кладовище в Києві не одне – їх два, і зазвичай, коли вимовляють саме цю назву, мають на увазі нове, тому що воно відкрите для поховань, а старе вже не функціонує, оскільки давно виявилось переповненим. Обидва об’єкти знаходяться в м. Боярка під Києвом. Представники компанії «Антік» працюють на обох цвинтарях, тому, куди б ви не звернулися, наші фахівці допоможуть вам.

Де купити пам’ятник в Боярці?

Монумент – невід’ємний атрибут, який необхідний для того, щоб ви могли увічнити пам’ять про померлу назавжди близьку людину. Безпосередньо після похорону ставлять тимчасовий пам’ятник, як правило, дерев’яний хрест, а потім його змінюють на постійний, виконаний з каменя. Така традиція пов’язана з тим, що земля має властивість просідати, через що важкий гранітний або мармуровий монумент може покоситися або навіть впасти, отримавши значні пошкодження. Щоб цього не сталося, чекають рік. До того ж існують певні релігійні традиції, які деякі люди дотримуються.

Наша компанія надає широкий асортимент пам’ятників, заготовок для них в чорному і білому кольорі. Ви можете вибрати дизайн майбутнього монумента з представлених зразків, на які потім буде нанесено обраний вами малюнок, зроблені написи. Якщо стандартні варіанти вас не влаштовують, і ви хочете щось особливе і неповторне, у нас можна замовити розробку пам’ятника індивідуально. Наші фахівці можуть виготовити монумент по вашому ескізу.

Ви також можете описати, що хочете отримати, і ми створимо проект. Якщо він вам сподобається, ми виконаємо скульптуру, встановимо її. Доступно виконання роботи будь-якої складності; вартість таких робіт обговорюється індивідуально, так як розраховується з урахуванням витрат матеріалу, праці, часу, складності виконання такого замовлення.

Реставрація пам’ятників і надгробків

Ми можемо провести реставрацію вже наявного монумента. Деякі пам’ятники вікові і вимагають вже не просто догляду, а більш повного обслуговування, наприклад, ремонту, відновлення написів. Ми можемо оновити фотографії або зачистити монумент і зробити на ньому гравіювання, зображення не потрібно буде оновлювати. Якщо пам’ятник покосився або просів, ми поставимо його правильно і відновимо підставу, відремонтуємо, наведемо в належний стан.

Проведення похорону на Боярському кладовищі

Похорони завжди вимагають не тільки знання того, як їх організувати, а й уважності. У родичів покійного, як правило, немає часу або можливості вивчати інформацію, вони поглинені горем, тому їм складно самостійно організувати процес. Наша компанія вирішить цю проблему, виконавши наступне:

  • Юридичний супровід процедури.
  • Забезпечення перевезень покійного.
  • Надання моргу і підготовка померлого до процедури поховання.
  • Доставка тіла на кладовищі, для родичів у нас також є мікроавтобус.
  • Пошук і викуп ділянки.
  • Проведення поховання, процедури прощання.
  • Ми можемо підібрати зал для поминок.

Інші додаткові послуги

Наша компанія пропонує і ряд додаткових послуг: наприклад, якщо у вас немає можливості стежити за могилою, ми можемо робити це замість вас. Ми облагородимо територію, видалимо траву, винесемо все сміття, наведемо ділянку і пам’ятник в порядок, проведемо ремонт, якщо він необхідний. Ви можете бути впевнені в тому, що могила вашого близького знаходиться в хорошому стані, і за нею є кому доглянути.

Наші фахівці можуть організувати перевезення покійного в будь-яку точку світу, якщо, наприклад, потрібно поховати його на батьківщині. Доступно проведення ексгумації, послуги крематорію. Якщо ви не знаєте, де спочивають ваші друзі або родичі, ви можете звернутися до нас, і ми знайдемо це місце на будь-якому з міських кладовищ. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості послуг, що надаються. Ми пропонуємо низькі ціни, знижки, умови можна обговорити індивідуально.