Адміністрація Бортничанського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Бортничанського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Бортничанське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Бортничанське кладовище – один з найстаріших некрополів, які перебувають на території столиці України. Було засновано в XVII столітті і призначалося для поховання селян, що проживали в селищі Бортничі. На сьогоднішній день цвинтар розташований в районі Дарниці.

На ньому налічується більше 1000 могил, при цьому площа кладовища не перевищує 8 Га. На даний момент некрополь закритий для нових поховань. Дозволені лише підпоховання в могили родичів, а також в разі, якщо місце було заброньовано заздалегідь.

На території цвинтаря розташований Меморіал, який приурочений на честь визволителів села Бортничі, який брали участь в бойових діях і визнані загиблими під час Великої Вітчизняної Війни. На території некрополя знаходиться хрест, який був встановлений в пам’ять про загиблих під час Голодомору.

Послуги від компанії «Антік»

Проектування, реалізація, монтаж пам’ятників на кладовищах Києва проводить компанія «Антік». Незважаючи на те, що поховання на Бортничанському кладовищі на даний момент не проводяться, цвинтар відвідує безліч людей, а родичі покійних прагнуть зробити могили максимально естетичними.

Багато людей замовляють реставраційні роботи, інші ж клієнти вважають за краще встановлювати нові надгробні плити і красиві пам’ятники. Це актуально в тому випадку, якщо раніше на могилі стояв тільки хрест або постамент став непридатним через час і зношення матеріалів через несприятливі погодні умови.

Щоб замовити якісний пам’ятник з натурального або штучного каменю, досить звернутися в ритуальне агентство «Антік», яке має в своєму розпорядженні власне виробництво, пропонує широкий асортимент типової і ексклюзивної продукції, що дозволяє задовольнити побажання найвимогливіших клієнтів, а також підібрати варіант для невеликого і великого бюджету. Кожен продукт, випущений нашими майстрами, відрізняється наступними перевагами:

  • Висока якість виконання, обумовлене застосування міцних і надійних матеріалів, будь то природний граніт або менш дорогі штучні альтернативи;
  • Міцність, яка забезпечує збереження виробу впродовж багатьох років. Це високоякісні рішення, які будуть стояти без необхідності в обслуговуванні десятками років;
  • Чудовий дизайн, який звертає на себе увагу. Естетика, акуратність, благородство – наші пам’ятники незамінні для тих, хто хоче вшанувати пам’ять близької людини.

Майстри компанії виконають якісну установку виробів, будь то гранітний пам’ятник або металева огорожа. Займуться благоустроєм місця поховання, озеленення ділянки багаторічними рослинами і вирішать ряд інших складних і простих завдань.

Інші послуги на Бортничанському кладовищі

Ритуальне агентство «Антік» – це велика організація, яка не тільки займається організацією прощання і похоронами. Ми пропонуємо ряд послуг, які пов’язані з пошуком і покупкою місця на кладовищі, транспортуванням покійного з іншої країни, оформленням всіх дозволів і документів, що дозволяють провести похорон в максимально короткі терміни.

У штаті компанії працюють досвідчені співробітники, які знають, що насамперед варто зробити в тій чи іншій ситуації. Надамо ритуальну продукцію, починаючи вінками і одягом для покійного, закінчуючи меморіальним комплексом.

Вартість послуг формується в залежності від різних факторів, а тому розраховується в індивідуальному порядку. Розпочинаючи співпрацю з нами, ви можете розраховувати на високу якість наданого сервісу і високу швидкість. Ми знаємо, що в разі смерті людини час безцінний, а тому намагаємося вписатися у відведений термін. Щоб отримати відповіді на наявні питання, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.