Бордюрний камінь: каталог

Купити бортовий камінь від виробника

При необхідності облаштування приватної та міської території використовується бордюрний камінь або бордюр. Залежно від сфери застосування даного будівельного матеріалу необхідно відповідально підходити до підбору його кольору, форми, міцності, стійкості перед впливом зовнішніх факторів, типу.

Компанія «Антік» пропонує великий асортимент бордюрного каменю для оформлення пішохідної та проїжджої частини території за цінами від виробника.

Сфера застосування бортового каменю

Зазвичай бордюрний камінь використовується в міському та садовому благоустрої. Так, він застосовується в ландшафтному дизайні, облаштуванні зон скверів, парків, спортивних майданчиків, дач, будівництві заміських і багатоповерхових будинків.

Ще одним призначенням бордюрного каменю є облагородження екстер’єру. Він ефектно і практично обрамляє клумби, газони, доріжки в парках. Причому великий вибір відтінків, форм і розмірів дозволяють проявляти дизайнерську індивідуальність.

Крім цього, кам’яний бордюр використовується для таких цілей:

 • Забезпечення орієнтиру на супутникових картах (якщо має місце стандартне біле забарвлення);
 • Поділ проїжджих і пішохідних зон – це необхідно для підвищення рівня безпеки на вулицях, дорогах;
 • Поділ території на садові та паркові ділянки;
 • Продовження терміну експлуатації дорожнього полотна або гранітної плитки – бордюр встановлюється значно глибше і забезпечує додатковий захист від розмивання і руйнування дорожнього полотна або плитки.

Для кожної сфери застосування бордюрного каменю передбачені його певні види, які відрізняються один від одного за рівнем міцності, розміром, формою, забарвленням та іншими параметрами.

Види бордюру з натурального каменю

Бордюрний камінь залежно від призначення може бути садовим, тротуарним, дорожнім і магістральним. Про особливості кожного виду бордюру фахівці компанії «Антік» розповідають нижче:

 1. Магістральний
  Це бордюр найбільшого розміру з усіх можливих. Вага може варіюватися в межах від 120 до 190 кг. Область заподіяння: міжміські траси, магістралі, мости, дорожні розв’язки. Відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю до зовнішніх факторів.
 2. Дорожній
  Це найпоширеніший вид бордюрного каменю, який часто можна зустріти на дорогах у місті, у дворах. Термін служби кам’яних виробів становить приблизно 40-100 років (це залежить від місця розташування бордюру). Враховуючи показники ціни та якості, можна з упевненістю віднести дорожній вигляд бордюрного каменю до найбільш практичного будівельного матеріалу.
 3. Садовий
  Бордюрний камінь зазвичай застосовується при приватному будівництві. Зовнішній вигляд такого будматеріалу відрізняється від класичного – у нього шершава поверхня і велика товщина (на 3 см). Це досить міцний бордюр, термін служби якого варіюється в межах від 50 до 200 років. Практичний розмір дозволяє оформляти клумби на приватних ділянках і дачах в різних формах – звивистих, круглих, овальних та ін. Різноманітність квітів бордюру дозволяє цікаво облагородити прибудинкову територію.
 4. Тротуарний
  Зовні цей вигляд бордюру схожий на садовий вигляд каменю, але відрізняється призначенням. Його основне завдання – відокремити зону для пішохідного руху від проїжджої частини. Крім того, бордюр попереджає потрапляння на дорогу бруду, води, створює вигляд упорядкованої території. Зазвичай його висота становить 20 см, а ширина – 8 см. Різні форми каменю (прямокутник, дуга, хвиля) дозволяють підійти оригінально до оформлення території.

В компанії «Антік» придбати можна садові, дорожні та тротуарні бордюрні камені на вигідних умовах.

Переваги кам’яного бордюру від «Антік»

Переваги бордюрного каменю від компанії «Антік» очевидні:

 • Високі показники міцності, стійкість перед зовнішніми факторами, механічним впливом;
 • Практичність – бордюр при правильному виборі виду забезпечує його прямі функції (захист від забруднення доріжок і доріг, вимивання ґрунту з-під дорожнього полотна і плитки та ін.);
 • Красивий зовнішній вигляд дозволяє дизайнерам ділянок проявити творчий підхід до облаштування території;
 • Тривалий термін експлуатації – дотримання технології при виробництві та використання якісного матеріалу значно продовжують термін служби бордюрного каменю;
 • Легкий монтаж – не вимагає спеціальної попередньої підготовки до встановлення, всі роботи проводяться швидко і з невеликими витратами;
 • Великий асортимент каменю – різні форми, види, розміри, відтінки, фактури.

До того ж за бордюрним каменем легко доглядати і підтримувати його в чистоті – він легко миється від пилу і бруду. У компанії «Антік» при виробництві бордюру використовується натуральні матеріали, тому він відповідає всім екологічним вимогам.

Крім цього, каменеобробна компанія «Антік» пропонує потенційним клієнтам наступні умови придбання бордюрного каменю та інших будівельних матеріалів:

 • Доступна цінова політика забезпечується відсутністю посередників;
 • Доставка будматеріалів здійснюється по всій Україні і за межі країни;
 • Індивідуальний підхід – можливе виготовлення під замовлення;
 • Безкоштовна консультація фахівців при підборі відповідного матеріалу, виборі форми, відтінків та ін.;
 • Надання суміжних послуг;
 • Співпраця з роздрібними та оптовими клієнтами.

«Антік» відкрита для співпраці з дизайнерами, виконробами, архітекторами, ритуальними та будівельними організаціями. Для отримання додаткової інформації дзвоніть по телефону або пишіть в чат.