Адміністрація Берковецького кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Берковецького кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Берковецьке (Міське) кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Ритуальне агентство «Антік» надає послуги, спрямовані на організацію похорону і всі заходи, які з ними пов’язані. У нашій компанії ви можете замовити як окремі послуги, так і комплекс процедур, що дозволяють в стислі терміни вирішити складну задачу, пов’язану з похованням покійного.

Ми, як ніхто інший, знаємо, що в момент тяжкої втрати, близькі стикаються з сильним моральним потрясінням, при цьому часу на підготовку до похорону практично немає. Адже необхідно обійти державні установи, отримати дозвільні документи, виконати ряд інших заходів. Головне – вписатися в короткі терміни, а також організувати прощання, яке здатне висловити шану померлій людині.

Щоб вирішити всі виниклі питання, досить звернутися в спеціалізовану компанію, яка пропонує повний комплекс, що дозволяє організувати прощання і поховання, поминальний обід. Також в агентстві можна замовити високоякісні бюджетні або елітні пам’ятники з граніту, мармуру або не менше надійних штучних матеріалів. Виконуємо демонтаж і встановлення надгробків, реставруємо пам’ятники і таблички з фотографією. Щоб скористатися послугами компанії на Берковецькому кладовищі, достатньо зв’язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті. Після узгодження деталей запропонуємо підписати договір, в якому вказані обов’язки нашої компанії.

Особливості надання послуг

Перевага звернення в ритуальне агентство очевидна – все що потрібно, можна замовити в одному місці. Клієнту не доведеться їхати за труною і одягом для покійного, домовлятися з найближчою їдальнею для проведення поминального обіду, замовляти пам’ятник в майстерні, розташованої на іншому кінці міста. Ми можемо запропонувати все, що буде потрібно для організації гідних похоронів.

Також надаємо додаткові послуги, наприклад, ексгумацію, яка потрібна для проведення судово-медичної експертизи або перепоховання. Допоможемо з придбанням місця навіть в тому випадку, якщо мова йде про закритий і напівзакритий цвинтар.

Наші співробітники вирішать всі юридичні питання, пов’язані з оформленням документів для транспортування покійного з іншої країни. Вантаж-200 – делікатне завдання, з яким швидко впорається навчений персонал. Наші клієнти можуть розраховувати на допомогу навіть у найскладнішій ситуації.

Ритуальні послуги на Берковецькому кладовищі

Цей цвинтар є одним з найбільших в столиці, як і в усій Україні в цілому. На сьогоднішній день цвинтар отримав статус напівзакритого, тому нові поховання не дозволені. Доступні лише в наступних випадках:

  • Підпоховання до родичів;
  • Наявність попередньо заброньованого місця;
  • Вільне місце в результаті ексгумації.
  • Територія некрополя становить понад 150 гектар. Він складається з декількох ділянок, де проводилися поховання євреїв, ветеранів ВВВ та інших категорій громадян.

Наші послуги актуальні в тому випадку, якщо ви плануєте провести людину в останню путь, не витрачаючи час на підготовчі заходи і отримання документів. Фахівці візьмуть на себе всі кроки, які необхідно зробити. Доставлять труну в морг, запросять священика, забезпечать умови для прощання з покійним, підберуть ритуальну атрибутику, згідно з наявним бюджетом. Також виконуємо озеленення ділянок, реставруємо пам’ятники які прийшли в непридатність і багато іншого. Щоб отримати відповіді на хвилюючі питання, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нам по телефону. Спеціаліст надасть детальну консультацію та допоможе сформувати заявку.