Переваги нашої компанії

У нас можна купити білий мармур у вигляді будь-яких виробів, при співпраці з нами кожен замовник отримує такі переваги співпраці.

 • Лояльна вартість
  Ціна на всю продукцію з білого мармуру невисока, так як ми є виробниками і безпосередньо імпортуємо сировину.
 • Послуги під ключ
  Купуючи виріб з білого каменю у нас ви також можете замовити будь-які суміжні послуги - укладання, монтаж, благоустрій і т.д.
 • Готові товари
  Деякі популярні товари (плитка, сходи, бордюри) ви можете знайти у нас в каталозі і купити з моментальною доставкою.
 • Висока якість
  Білий мармур який ми використовуємо відповідає першому сорту і володіє необхідними документами та сертифікатами.
 • Опт і роздріб
  Ми виробники - тому пропонуємо продаж товарів не тільки в роздріб, а й великими оптовими партіями.
 • Швидка доставка
  Своєчасна доставка по Україні та в будь-яку точку земної кулі - заслуга нашого багаторічного досвіду в кам'яній індустрії.

Білий мармур: родовища

У нашому каталозі є дуже великий вибір білого мармуру, найпопулярніші родовища даної породи представлені нижче:

Білий мармур: краса і захист від бактерій

Білий мармур фото каменяУ перекладі з грецької слово «мармур» означає «білий камінь». Не дарма камінь саме цього кольору найбільше цінувався в античні часи. Їм прикрашали храми Зевса і Артеміди і головний храм в древніх Афінах – Парфенон.

Білий мармур володіє унікальними естетичними властивостями і високою пластичністю. Його ще називають статуарним каменем, тому що використовують для виготовлення статуй. Мармур білий, майже без вкраплень, добувають в родовищі Каррара (Італія). Тут не раз бував в пошуках натхнення сам Мікеланджело, який мріяв бути скульптором, а не художником. Якщо білий блискучий камінь містить вкраплення, то на зрізі він може мати зеленуваті або рожеві прожилки, які створюють унікальний малюнок кожного фрагмента.

Крім незвичайної краси, цей камінь має бактерицидні властивості. Він найкраще підходить для облицювання ванної, басейну, сауни і турецької лазні (хамама).

Мармур білого кольору в інтер’єрі

Білий камінь не боїться вологи, практично не піддається механічній дії і стиранню, але «не любить» великих перепадів температур. Для облицювання будівель його краще не використовувати, а ось для створення унікального інтер’єру він підходить якнайкраще.

В розумних межах його можна використовувати для декорування квартир і будинків. І не обов’язково брати занадто багато каменю. Можна виділити і позначити тільки деякі деталі: підвіконня, стільницю, окремі елементи на стінах і підлозі.

У всі часи білий мармур дуже високо цінувався. Нашим сучасникам він став більш доступним завдяки механізації праці, хоча багато технологічних процесів досі виконуються вручну.

Купити білий мармур в Києві оптом і в вигляді окремих виробів можна у виробника – «Антік». Компанія встановила на свою продукцію оптимальні ціни, які не включають накруток посередників.

Також ви можете ознайомитися з пропозицією синього, зеленого, чорного, червоного і сірого мармуру.