Чому з нами вигідно?

Кожному зацікавленому покупцеві наш каменеобробний завод може пообіцяти такі переваги співпраці:

 • Готова продукція
  На наших складах в наявності завжди знайдеться широкий вибір готових виробів з білого граніту - бруківка, плитка, пам'ятники, сходи, бордюри і багато іншого.
 • Замовні позиції
  Якщо клієнт хоче замовити індивідуальний товар з особистих побажань або кресленням - ми без проблем зможемо виготовити продукцію в найкоротші терміни.
 • Невисокі ціни
  Тут ви не знайдете завищених розцінок, так як ми є виробниками і не співпрацюємо з перекупниками, а також самі видобуваємо деякі види каменю.
 • Будь-які об'єми
  Готові забезпечити не тільки роздрібних клієнтів, але і великих оптових замовників будь-яким обсягом продукції в незалежності від вашого місця розташування.
 • Швидка доставка
  Багаторічний досвід і якісно продумана логістична система дозволяє нам в чітко обумовлені терміни доставляти продукцію по всьому світу, не тільки по Україні.
 • Вигідні знижки
  Ви завжди можете запросити розрахунок знижки у наших фахівців по телефону, електронною поштою або в онлайн чаті на сайті - ми постараємося дати кращу ціну.

Білий граніт: родовища

На нашому заводі ви можете купити будь-які вироби з білого граніту таких родовищ як:

Купити білий граніт в Україні від виробника

У природі ідеально білого граніту не існує – обов’язково з яким-небудь відтінком (жовтуватим, сіруватим або зеленуватим). Колір дають різні мінерали, які входять до складу каменю. Але в цілому відтінки досить світлі, тому його і називають, хоча і умовно, білим.

Коли таким каменем облицьовують великі площі, повністю проявляються його глибина, відтінки і фактура.

Тільки внутрішнє облицювання, зовнішнє – непрактичне

Білий граніт камінь фотоБілий граніт має досить пористу структуру, тому може вбирати в себе бруд. Для облицювання фасадів будівель, прикраси ганку, а також укладання підлог усередині приміщень він не рекомендується в більшості випадків. Згодом камінь може перетвориться в брудно-сірий в залежності від методу обробки поверхні, а також наявності або відсутності резінатури (захисний шар смоли).

А ось для облицювання стін приміщень та створення окремих елементів декору він підходить якнайкраще. Білий граніт може прослужити сотню років, а то і більше і при цьому не розкришитися.

Присутність в інтер’єрі білого граніту свідчить про високий статус власника будинку, про непідробну розкіш. Добре виглядає він також в холах і коридорах дорогих готельних комплексів. Він дозволяє створювати особливий благородний і вишуканий стиль апартаментів.

Компанія “Антік” також видобуває і реалізує чорний, червоний, сірий та інші види граніту. З пропозицією ви можете ознайомитися, перейшовши за відповідним посиланням.