Адміністрація Білого кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Білого кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Біле кладовище: послуги, пам’ятники, інформація

Біле кладовище знаходиться в Києві в Києво-Святошинському районі. Це відносно «молодий» некрополь, відкритий в 2015 році. На сьогоднішній день цвинтар відкритий для поховань. Якщо ви зіткнулися зі смертю близької людини, шукаєте кладовище для поховання, ми допоможемо організувати проводи, знайти і придбати місце на Білому кладовищі.

Детальніше про Біле кладовище

Некрополь «Біле» займає більше 20 гектар і розрахований на 30 000 поховань. Це одне з найчистіших, просторих і доглянутих місць, яке обладнане красивими алеями на акуратні і відносно невеликі ділянки. Огорожа з ялинових дерев і ялівцю розділяє цвинтар з прилеглою територією. Цей цвинтар підходить тим, хто проживає в цьому районі, а також з багатьох інших причин.

Серед інших особливостей некрополя можна відзначити:

  • Паркова алея, оснащена лавками для відвідувачів. Тут можна насолодитися тишею, згадати покійного і вшанувати його пам’ять.
  • Для обряду прощання передбачена окрема зона, представлена великим шатром.
  • Кладовище має у своєму розпорядженні водопровід, що дозволяє поливати рослини, на алеях встановлені ліхтарі, а територія цвинтаря охороняється в режимі 24/7.

Для відвідувачів реалізована асфальтована парковка, яка дає можливість під’їхати до території в будь-який час року. У темний час доби на цвинтарі не страшно, тому що всюди встановлено освітлення.

Вже незабаром на території цвинтаря буде зведена церква для відспівування покійних. Планується будівництво ритуального залу і корпус для адміністрації.

Кладовище знаходиться в місці зі зручною транспортною розв’язкою. Сюди можна дістатися як на автобусі, так і на особистому транспортному засобі.

Послуги компанії «Антік» і допомога

«Антік» – ритуальне агентство, яке надає окремі послуги або вирішує поставлені завдання в форматі «під ключ». Звернувшись до нас, ви можете скористатися наступними пропозиціями:

  1. Проектування, виготовлення і монтаж пам’ятників, огорож, столиків, лавок та іншої ритуальної атрибутики. Компанія має в своєму розпорядженні власне виробництво, в рамках якого здійснюється тривимірне проектування, створення постаментів з натуральних і штучних матеріалів. Клієнту запропонуємо типовий або ексклюзивний варіант. В результаті кожен хто звернувся може розраховувати на вигідну пропозицію, яка вписується в наявний бюджет.
  2. Послуги із благоустрою й догляд за місцем поховання. Щоб могила виглядала естетично, недостатньо встановити надгробну плиту і пам’ятник. Періодично потрібно проводити прибирання, включаючи спилювання заростей, дерев, фарбування окремих елементів і багато іншого. Також можливо озеленення ділянки багаторічними рослинами.
  3. Ексгумація, яка проводиться за наявності відповідного дозволу. Необхідна для проведення судово-медичної експертизи, а також для перепоховання покійного.
  4. Надаємо комплекс суміжних послуг, спрямованих на вирішення юридичних питань, оформлення документів, перевезення тіла з іншої країни.

Агентство у своєму розпорядженні має виробничі потужності, автопарк, юридичний відділ і інших співробітників, знаючих, як делікатно, швидко вирішувати поставлені завдання незалежно від їх складності. Ми знаємо, що таке смерть близької людини, як складно виділити час і сили для того, щоб організувати прощання і похорон.

Наші агенти – співробітники з багаторічним досвідом, які візьмуть всі турботи на себе. Щоб отримати відповіді на наявні питання, досить зв’язатися з нами за телефонами, представленим на сайті, або заповнити форму зворотного зв’язку. Впевнені, разом ми знайдемо відповідний вам у всіх відносинах варіант.