Виготовлення пам’ятників з барельєфом в Україні

Пам’ятники з барельєфом або горельєфом – це особливий вид ритуальних виробів, які часто встановлюють в пам’ять про своїх близьких і рідних. Барельєф зможе прикрасити будь-яку могилу і зробити її більш акуратною без будь-яких вичурностей. Використання таких скульптур – це вибір кожного, тому як деякі вважають пам’ятники з барельєфом або горельєфом надмірністю.

Що таке барельєф?

Барельєф (франц. «Bas-relief») перекладається як низький рельєф. Барельєф представляє собою окремий вид мистецтва, головною особливістю якого є об’ємна частина скульптури, яка випирає на половину або менш від загального рельєфу композиції. Виділяється частина не відділена за змістом від загального фону і найчастіше є центральною фігурою композиції. Барельєфи стали створюватися ще під час Стародавнього Риму і Греції для прикраси стін в храмах, колон і багато іншого. У давнину такі барельєфи були візитними картками різних важливих будівель.

Що таке горельєф?

Це поняття прийшло до нас теж з французької мови, і перекладається воно як «високий рельєф». Головна відмінність такого роду композицій – це наявність випираючої на 50 і більше відсотків скульптури або скульптур. Деякі частини фігури на горельєфі можуть навіть окремо стояти. Наприклад, рука людини, обличчя і т.д. Горельєфи, так само як і барельєфи, створювали ще з древніх часів. Особливо популярні горельєфи були в Індії, Персії та Ассирії.

Які бувають барельєфи і горельєфи?

Наша компанія «Антік» втілює найрізноманітніші варіанти такого роду скульптур. Ми створюємо такі різновиди барельєфів, як:

  • Врізні (внутрішні), коли фігури вирізаються в самій плиті;
  • Зовнішні, коли забирається основа і на першому плані виділяється головна фігура;
  • Накладні, коли готова фігура просто накладається на плиту і фіксується до неї.

У нас можливо як виробництво пам’ятників з барельєфом, так і виготовлення окремих деталей, для подальшої установки на надгробний камінь. Фахівці «Антік» можуть створити барельєф або горельєф будь-якого дизайну і формату незалежно від складності роботи і доставити композицію в будь-яку точку України.

Які використовуються матеріали?

Для створення барельєфа і горельефа використовуються різні матеріали, але найчастіше граніт, мармур і бронза. Мармур частіше застосовуються для накладних скульптур. Цей матеріал добре піддається обробці і надає виробу витонченості і грації. Граніт ідеально підходить для створення монументальних композицій, тому як цей матеріал «не боїться» погодних аномалій. Бронзові барельєфи формуються на основі глиняного скульптурного начерку.

Ціни на барельєфи і горельєфи

Вартість таких робіт залежить від наступних факторів:

  1. Вид і кількість використаного матеріалу;
  2. Розмір і обсяги композиції;
  3. Ексклюзивність матеріалу;
  4. Терміни виконання роботи;
  5. Складність композиції.

Наші фахівці можуть заздалегідь оцінити вартість роботи з урахуванням всіх дизайнерських побажань замовника. Клієнт може замовити онлайн-розрахунок на нашому сайті.

Як оформити замовлення від компанії «Антік»?

Клієнти для замовлення можуть зв’язатися з нами за номером телефону або через онлайн-чат. Також наші фахівці можуть надати безкоштовну консультацію в соціальних мережах (Facebook, Instagram) і в месенджерах (Viber, Telegram). Професійні фахівці компанії «Антік» із задоволенням створять для Вас бажану композицію з урахуванням всіх Ваших побажань і нададуть готовий результат в обумовлені терміни без затримки. Хочете якісний барельєф або горельєф за індивідуальним ескізом, тоді телефонуйте або пишіть нам.