Бальзамування тіла померлого в Україні

Після смерті людське тіло змінює свій зовнішній вигляд і найчастіше це відбувається при хворобах, що вплинули ще до самої смерті покійного. З цієї причини всі морги пропонують таку послугу як бальзамація тіла.

Завдяки даному виду робіт вдається по максимуму зберегти вигляд покійного, а також запобігти розкладанню його тіла, особливо це стосується теплих періодів року, так як висока температура прискорює всі процеси розкладання.

Крім цього, слід знати, що бальзамування є обов’язковим видом робіт якщо людину потрібно перевести на великі відстані, наприклад при міжнародній репатріації померлого.

У нашій компанії ви можете замовити все спектр робіт з бальзамування тіла померлого в Києві і будь-яких інших містах України. Зв’язавшись з нами будь-яким зручним на сайті способом – ви отримаєте безкоштовну консультацію і зможете дізнатися ціну послуги відразу зі знижкою.

Процедура бальзамування тіла

Суть процесу полягає в тому, що померлому вводять в організм спеціальні рідини, за допомогою яких у клітин мертвої людини сповільнюється процедура розкладання і надалі загнивання тканин. Також ці засоби перешкоджають появі неприємних запахів – це дуже важливо, адже при організації похорону та проведення проводів ніхто не хоче, щоб когось знудило.

Технологія бальзамування мертвого тіла відома людству ще з найдавніших часів, тоді таку послугу могли дозволити собі тільки великі імператори, королі і фараони. В наші дні вартість бальзамації стала доступна кожному громадянину по кишені, а якість при цьому стала на порядок вище, до того ж на це не потрібно багато часу.

Цей процес можуть виконувати тільки кваліфіковані майстри з відповідним рівнем допуску і виключно в спеціалізованих приміщеннях з низькою температурою зовнішнього середовища. Крім цього, часто вдаються до косметичних послуг, щоб підкоригувати і освіжити обличчя, а якщо померла людина зазнала якихось проблем, через які особа стала невпізнанною – то дана процедура є обов’язковою.

За замовчуванням період часу, протягом якого тіло залишається без сильних видозмін становить 3-7 днів, але якщо у клієнта є особливий запит, то даний термін можна збільшити. Окремо варто відзначити, що іноді фахівці просять фотографію покійного, щоб максимально точно дотримати всі пропорції і вираз обличчя.

Які бувають види бальзамації?

Розрізняють такі види базльзамаціі:

  1. Смугова;
  2. Внутрішньосудинна;

Обидва варіанти мають свої особливості і підбираються індивідуально, але найчастіше застосовують методику з введенням консервантів. При цьому обколюють обличчя, шию і руки, але слідів ін’єкції не видно.

Після проведення всіх необхідних операцій зовнішній вигляд покійного буде зі спокійним виразом обличчя, шкіра гладенька і світла без синців, а очі будуть закриті.

Ще не забувайте, що базльзамація необхідна при дуже тривалому зберіганні тіла незалежно від температури приміщення в якому буде лежати чоловік. Додатковий фактор виконувати дану процедуру полягає в тому, що деякі відгалуження церков можуть зажадати офіційної довідки про проведення заходу з бальзамування.

У нас ви можете замовити професійну послугу з бальзамації, дізнатися ціну і безкоштовно отримати відповіді на всі питання, що цікавлять – для цього просто зв’яжіться з нами по телефону, електронною поштою або через онлайн чат на сайті.