Гранітні та мармурові балясини

Що таке балясини? Відповідь на це питання зможе дати не кожен, але насправді вона дуже проста. У нашому повсякденному житті ми дуже часто зустрічаємо балясини. Для того, щоб зрозуміти що це таке, досить уявити собі фігурний стовпчик у вигляді колони, який підтримує такі елементи як перила, балкони, сходи. Їх можна виготовляти з досить таки різних матеріалів, але давайте розглянемо балясини з натурального каменю.

Зовні і всередині будівель є сходові марші, так ось саме кам’яні балясини використовуються для їх обрамлення. Потрібно віддати перевагу натуральному каменю, з якого буде виготовлятися балясина. Якщо їх робити з граніту, то краще використовувати їх поза домом, а якщо з мармуру, то краще прикрашати внутрішній інтер’єр. Такі балясини ударостійкі, переносять коливання температур, а також відмінно впишуться в інтер’єр, будь то будинок, ландшафт території або особняк. Балясини, виготовлені з бетону не мають естетичного вигляду, не так довговічні, вони почнуть руйнуватися під дією різних впливів, покриваються мохом і цвіллю.

Потрібен також догляд за балясинами для того, щоб вони прослужили вам довше. Якщо балясини виготовлені з відполірованого каменю, то не можна чистити їх агресивними і абразивними засобами. Можна просто протирати їх мильним розчином, а потім звичайною сухою ганчіркою.

Щоб в мікротріщини не потрапляла фарба, жир, масло, різні грибки, можна використовувати різні захисні препарати. У таких препаратах міститься натуральний віск для того, щоб захистити і відполірувати поверхню каменю. Якщо ви хочете, щоб відтінок каменю став більш насиченим, то можна знайти і такі препарати.

Найкраща якість балясин є тільки у «Антік». Балясини з граніту і мармуру є вже у багатьох наших замовників. Балясини з природного каменю будуть свідченням того, що у вас відмінний смак до деталей вашого дизайну.