Адміністрація Байкового кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Байкового кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Байкове кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Компанія «Антік» надає комплекс послуг, спрямованих на поховання покійних, вантаж 200, оформлення місця поховання, вирішення юридичних питань, допомогу в оформленні документів і рішення ряду інших завдань, з якими стикаються родичі людини, яка покинула світ. Обслуговуємо всі кладовища столиці, включаючи Байкове.

До нас можна звернутися для отримання допомоги у виборі цвинтаря, придбанні місця, організації прощання, похоронного обряду, поминального обіду. Ми знаємо, як проводити в останню путь покійного так, щоб не забирати моральні і фізичні сили у близьких людей. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на професійний підхід до поставленого завдання, розумний прайс, можливість вибрати сервіс, який гарантовано впишеться в наявний бюджет.

Байковий цвинтар: інформація

Байкове кладовище – одне з найстаріших і популярних для поховання покійних. Було засновано в 30-х роках вісімнадцятого століття, однак, згадки про нього датовані більш раннім часом. На цвинтарі можна зустріти могили людей різного віросповідання. Так, тут ховають християн, католиків і покійних з іншою вірою.

В рамках цвинтаря присутні досить старі склепи, які представляють собою історичну та культурну цінність. На території поховані популярні українські поети, політичні та культурні діячі. У зоні для православних розташована Алея слави, де на сьогоднішній день ховають покійних.

Тут можна офіційно отримати місце, а також є підпоховання родичів. На території цвинтаря також знаходиться крематорій і колумбарій, що займає десятки гектар. Вулиця Байкова ділить цвинтар під Нове і Старе кладовища, які відкриті для вільного відвідування.

Наші послуги на Байковому кладовищі

Компанія «Антік» надає безліч ритуальних послуг, що дозволяють клієнтам не відволікатися на бюрократичну тяганину, адже в такий момент ніхто не може похвалитися припливом моральних або фізичних сил. Компанія здійснює:

  1. Підготовка до похоронів, що передбачає докладні консультації, допомогу у вирішенні юридичних питань, пошук і покупка місця на цвинтарі, отримання дозвільних документів і багато іншого.
  2. Організація прощання і похорону. Наші співробітники візьмуть на себе вирішення всіх проблем, пов’язаних з організацією процесу. Сюди включено підбір транспорту, перевезення покійного в морг, оповіщення друзів і знайомих, поховання, організація поминальних обідів.
  3. Виробництво ритуальної атрибутики, від хреста і пам’ятника, до меморіалу. Для виготовлення виробів застосовуються передові технології, сучасне обладнання, програмне забезпечення. Продукція виконується з натурального або штучного каменю, металу, натурального дерева. Можливо виготовлення типових рішень і моделей під індивідуальний ескіз, який створять наші фахівці. Також виконуємо установку надгробних плит, пам’ятників, огорож та інших виробів на місці поховання.
  4. У нас можна замовити реставрацію пам’ятників на кладовищі. В рамках послуги замінюють елементи, які мають дефекти, відновлюються поверхні і багато іншого.
  5. Щоб могила завжди виглядала естетично і була підготовлена до відвідування, можна скористатися послугою догляду за місцем поховання. Фахівці агентства приберуть сміття, спиляють рослинність, ліквідують поросли, оброблять лакофарбовими матеріалами дерев’яні та металеві деталі.

Також агентство надає і інші послуги, наприклад, ексгумацію з метою проведення експертиз та перепоховання. Здійснюємо міжнародну доставку, що актуально, якщо людина загинула в іншій країні. В рамках цієї послуги оформляються документи, вирішуються питання з транспортом і багато іншого. Щоб отримати відповіді на всі питання, досить залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка фахівця.