Арки та стели: каталог

Купити надгробні арки і стели від виробника в Україні

Для позначення могил використовується різна ритуальна продукція. Надгробні пам’ятники є основою, яку встановлюю через якийсь час після обряду поховання і заміни дерев’яного хреста. І при виборі відповідного пам’ятного монумента близькі і родичі стикаються зі складним вибором – арки або стели, скульптури або хрести, готовий комплект або ексклюзивний пам’ятник на замовлення.

Каменеобробна компанія «Антік» пропонує допомогу у виборі відповідного надгробка для могили дорогої для вас людини. У каталозі представлена велика кількість прикладів як арок, так і стел. Є різні розміри, варіанти для двох осіб, похованих в одному місці.

Особливості та відмінності виробів

На кладовищі незалежно від віросповідання можуть встановлюватися і арки, і стели. Вони відрізняються формою і способом установки:

 • Арки – плита, розташована в вертикальному положенні, яка може бути додатково прикрашена кам’яними декоративними елементами – хрестами, арочним декором, куполами і т.д. На арку методом лазерного гравірування наноситься зображення покійного з фотографічною точністю.
 • Стели – плити, як правило, прямокутної або фігурної форми, розташовані горизонтально на тумбі, що примикає до надгробної плити. Нерідко виконується в формі книги, хвилі і ін.

У порівнянні з єдиним пам’ятником арки і стели можуть бути окремими самостійними пам’ятниками. Тобто досить встановити арку або стелу без квітника, який в деяких випадках може не бути потрібним замовнику.

Різновиди надгробних елементів

Що арки, що стели можуть бути наступних видів:

 • Суворі прямокутні або чотирикутні
  Це класичний варіант, який можна часто зустріти на кладовищі. Відрізняються простим, але лаконічним дизайном, невисокою вартістю за рахунок відсутності декоративних висічених з каменю елементів.
 • Прямокутні з фігурною верхньою або бічною частиною
  В якості основи використовується прямокутна плита, яка обробляється з однієї або декількох сторін для створення елегантних плавних ліній у вигляді хвилі, асиметрично розташованих вирізів і ін.
 • Прямокутні з висіченими фігурами
  В одному або двох кутах прямокутної плити викарбовується якась фігура – ангел, серце, хрест і т.д.
 • Фігурні
  Виконуються у вигляді окремих композицій, виробів – наприклад, відкритої книги.

Переваги замовлення в компанії «Антік»

Досвідчені дизайнери каменеобробної компанії «Антік» готові запропонувати як недорогі класичні арки і стели, так і виготовити під замовлення оригінальні пам’ятні надгробки з урахуванням наданих замовником ескізів або побажань.

Ми використовуємо для виробництва тільки якісний граніт, мармур, габро і інший природний камінь з відомих родовищ. Атмосферні опади, шквалистий вітер, постійний вплив сонячних променів не здатні якось нашкодити кам’яному надгробку.

Застосовуємо спеціальний інструмент і ручну обробку, що дозволяє добитися високої деталізації фігурних елементів. Надається гарантія на всю ритуальну продукцію. Є доставка по всій Україні. Звертайтеся!