Чому купити анортозит у нас вигідно!

Наша компанія пропонує виготовлення виробів з анортозиту будь-якої складності, і ось чому звернутися саме до нас вигідно:

 • Недорогі ціни
  Купуючи анортозит у нас, ви не переплачуєте зайвих грошей, так як ми є прямим виробником і не працюємо з посередниками.
 • Широкий асортимент
  У каталозі продукції ви знайдете багатий вибір готових виробів з анортозиту для благоустрою інтер'єру, екстер'єру та інших об'єктів.
 • Замовне виробництво
  Наш завод може виготовити товар будь-якої складності за вашими ескізами або розробити індивідуальний проект по вашим вимогам.
 • Своєчасна доставка
  Доставка продукції здійснюється не тільки по Києву і Україні, а й в будь-яку точку Європи, Азії і всього світу в чітко обумовлені терміни.
 • Продаж в будь-яких об'ємах
  Маючи великі виробничі потужності ми зможемо забезпечити вас будь-якою кількістю продукції з каменю анортозит в короткі терміни.
 • Вигідні знижки
  Заявлені на нашому сайті ціни, це лише приблизні розцінки - ми завжди намагаємося догодити клієнту, йдемо на поступки і намагаємося дати хорошу знижку.

Анортозит: родовища

В Україні розробляється всього одне родовище каменю анортозит. Дізнатися про всі властивості даного каменю, отримати безкоштовний зразок і замовити прорахунок вартості виробів ви можете вибравши камінь знизу.

Купити анортозит в Україні від виробника

Підприємство «Антік» є одним з найбільших заводів з видобутку і переробки гірських порід. Відкриті до нової співпраці, в тому числі з будівельними та архітектурними компаніями, дизайнерами. На сайті можна купити анортозит, видобутий в єдиному в Україні родовищі. Цей декоративний камінь, якому неможливо підібрати аналоги, відрізняється технологічністю, міцністю.

Анортозит: особливості та переваги

Анортозит відноситься до найдавніших гірських порід сімейства габроїдів. Він характеризується високою щільністю, масивністю, крупнозернистою структурою. Цей найдавніший природний матеріал вулканічного походження плутонічної породи був сформований в надрах землі понад 1 мільярд років тому. Найдавніші родовища знаходяться на території України, Канади, Фінляндії. Аналогічна порода була знайдена в складі місячного грунту, який був доставлений на Землю для досліджень.

За своїми характеристиками анортозит можна порівняти з гранітом. Відрізняється він красивим благородним кольором – від світло-сірого до чорного з вкрапленнями світлих тонів.

Особливості гірської породи:

 • Надзвичайна надійність;
 • Стійкість до вологи;
 • Відповідає 1 класу радіаційної безпеки (що говорить про мінімальну радіоактивність матеріалу);
 • Довговічність;
 • Стійкість до високих і низьких температур, а також до їх перепадів.

Камінь вважається однією з найкрасивіших, древніх і унікальних гірських порід. Вироби з нього відрізняються благородним зовнішнім виглядом і довго зберігають свої властивості.

Застосування анортозиту

Завдяки своїм декоративним і технологічним властивостям анортозит використовується в якості облицювального матеріалу в будівництві всередині і зовні приміщень (каміни, колони, підвіконня, стільниці). Його можна використовувати для виготовлення різних фігур і підробок (ваз, приладів). Також матеріал задіють як сировину для пам’ятників, огорож та інших ритуальних виробів.

Не відноситься до категорії бюджетних, але має низку незаперечних переваг. Переваги виробів з анортозиту такі:

 1. Чудовий зовнішній вигляд
  Фігури і облицювання з анортозиту виглядають багато і благородно. Стануть прикрасою в будь-якому місці, де б не знаходилися – зовні або всередині приміщення.
 2. Безпека
  Так як цей матеріал з низьким радіаційним фоном, його можна використовувати для прикраси усередині будинку і для побутових виробів.
 3. Тривалий термін служби
  Матеріал відрізняється міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, впливу негативних чинників навколишнього середовища. Він буде зберігати гарний зовнішній вигляд протягом 100 років.
 4. Анортозит не вибагливий у догляді
  Він не потребує будь-яких спеціальних дій під час експлуатації та регулярної реставрації, так як дуже міцний.

Облицювання з натурального каменю користуються особливою популярністю. Якщо ви хочете додати унікальність інтер’єру, підкреслити елегантність, то варто замовити елементи оформлення з анортозиту. Матеріал не старіє і не виходить з моди, його використовують навіть в стилі «хай-тек». Міцність гірської породи, її декоративні відтінки роблять ритуальні вироби довговічними і благородними.

Вироби з анортозиту під замовлення

Компанія «Антік» є прямим виробником виробів з анортозиту. Співпрацюємо з великими і дрібними оптовими замовниками, а також з роздрібними клієнтами. Пропонуємо вибрати з представлених готових виробів в каталозі або замовити високохудожню продукцію за індивідуальним ескізом. Якщо необхідно, то фахівці розроблять проект по певним вимогам.

Так як компанія є прямим виробником, пропонуємо конкурентоспроможні ціни. У процесі видобутку анортозиту використовуємо сучасні методи та обладнання, що забезпечує збереження характеристик і відтінку.

Компанія «Антік» здійснює своєчасну доставку замовлення по території України і в інші країни. Також пропонує інші суміжні послуги. Щоб замовити виготовлення виробів з найдавнішої породи, залиште замовлення на сайті або замовте зворотний дзвінок.