Натуральний камінь як альтернатива асфальту

Натуральний камінь як альтернатива асфальту фото

Дата публікації:

Все частіше в малих і великих містах на дорогах зустрічаєш бруківку або тротуарну плитку замість звичного асфальту, проте, вона досить дорога.

Якщо асфальт такий дешевий, чому замість нього укладають дорогу бруківку або плитку тротуарну?

  1. По-перше, тротуарна плитка виглядає дуже красиво, вона робить місто яскравим і барвистим, адже даний матеріал має широкий асортимент кольорів, ніж простий асфальт.
  2. По-друге, тротуарна плитка або бруківка надійніше і міцніше.

Якщо правильно укласти тротуарну плитку або бруківку, то дороги зможуть прослужити дуже багато років. Якщо дорога покрита асфальтом, то вона вийде з ладу за короткий термін, тому що асфальт піддається різним кліматичним і природним факторам, а вони в свою чергу псують його і роблять непридатним для подальшого використання. Ну, а по-третє, бруківка або тротуарна плитка вважається чистим екологічним продуктом, тому всі матеріали з граніту ніяк не позначаться на Вашому здоров’ї, а ось про асфальті такого сказати не можна. Адже при нагріванні асфальтове покриття починає виділяти шкідливі речовини, які розчиняються з повітрям.

Мощення бруківкою

На сьогоднішній день бруківка і тротуарна плитка користується дуже великим попитом серед людей. Якщо порушувати питання про вартість і економічність таких доріг, то можна з упевненістю в голос сказати, що набагато довговічніші дороги, які викладені бруківкою або плиткою, ніж якимись іншими матеріалами просто немає. Адже у бруківки термін служби набагато більше і вище, ніж у інших матеріалів.

Ви ще не раз встигнете поміняти дорожнє асфальтне покриття за той термін, що бруківка або тротуарна плитка прослужить. Тому можна з повною впевненістю говорити, що через кілька років окупляться витрати на бруківку або тротуарну плитку.

У нашій компанії працюють тільки справжні професіонали, які мають справу виключно з бруківкою і тротуарною плиткою, а їхня професійна діяльність налічує величезний досвід.

На нашому сайті Ви побачите всі види каменів з різних родовищ, обов’язково включаючи тротуарну плитку або бруківку найрізноманітніших видів і в різноманітному колірному виконанні. Матеріали з мармуру, граніту, травертину, онікса – у нас Ви завжди зможете купити тільки за низькими цінами. Знайте, що у Вашому виборі допоможуть наші досвідчені фахівці, які підкажуть вам найкращі і оптимальні варіанти. Ми завжди працюємо тільки для Вас!