3D моделювання пам’ятників від «Антік»

Надгробний пам’ятник увічнить пам’ять про покійного, саме він є основним елементом в похованні. Його дизайну приділяють особливу увагу: надгробок має відображати суть прожитого життя покійного, його характер, основні віхи. Можна замовити стандартний варіант могильної плити, але якщо вам потрібно отримати ексклюзивний виріб, то для початку доведеться скласти проект.

Будь’який відповідальний проект повинен узгоджуватися із замовником. Йому показують креслення, малюнки, які хоч і відображають загальний вигляд виробу, але без деталей. Клієнту часто доводиться включати фантазію, щоб зрозуміти, а як пам’ятник виглядатиме в загальній композиції в реальному житті.

Що робити в цьому випадку? Компанія «Антік» пропонує замовити 3D моделювання. В цьому випадку ви отримуєте можливість побачити об’ємне зображення пам’ятника в тому вигляді, в якому він буде встановлений на могилі. В такому форматі виявляється будь-яка зайва дрібниця ще на стадії проекту, помічаються невідповідні побажанням недоліки, після чого на ці моменти вказують нашому проектувальнику, який оперативно виправляє їх. Таким чином, зроблений пам’ятник буде повністю відповідати вашим вимогам і не стане неприємною несподіванкою, що часто буває при виробництві конструкцій після узгодження звичайних креслень.

Переваги 3D моделювання

Давайте розберемося, які переваги надає нам об’ємна візуалізація:

  • Індивідуальний підхід
    ЗD моделювання дозволяє створювати проекти, дійсно несхожі на інші, що дуже важливо при виготовленні, в тому числі елітних конструкцій.
  • Спільне проектування
    Клієнту, для якого важливі найменші деталі, можна активно брати участь в складанні проекту, вказувати на помилки, підказувати важливу інформацію, наприклад, розмір ділянки, яка дозволяє підібрати максимально точні пропорції.
  • Коригування
    Часто замовник, після перегляду об’ємного проекту бачить дрібниці, які хочеться змінити. Форма, конфігурація, відтінки, навіть розміри після перегляду 3D зображення можуть виглядати інакше, ніж це було «в голові» клієнта, тоді фахівець внесе зміни і спроектує ідеальну модель.

Зрештою, проектування віртуальної моделі позбавляє клієнта від тривоги типу «а як же виглядатиме пам’ятник в реальному житті, чи буде він збігатися з моїми уявленнями?». Тобто, замовник отримує абсолютно прогнозовану конструкцію, що не псує нерви собі непотрібними переживаннями.

Процес співпраці з нами

Співпрацювати з нами зручно. Ви телефонуєте, ми домовляємося про зустріч, під час якої розповідаєте про те, що хочете бачити. Наш фахівець складає попередній 3D-проект і погоджує його з вами. Ви вказуєте на помилки, недоліки, десь міняєте свою думку після побаченого і при необхідності просите змінити деталі.

Після доопрацювання остаточно узгоджуємо проект і приступаємо до його виготовлення. Потім ми доставляємо надгробок на кладовище і виконуємо установку. Таким чином, звернувшись до нас, ви можете замовити не тільки тривимірний проект, а й роботу «під ключ», а також можливість замовити безліч додаткових ритуальних послуг. Звертайтеся!