Каменеобробний завод «Антік»

Підприємство «Антік» веде свою діяльність з 1999 року. Ми є одним з перших сучасних заводів з видобутку та обробки граніту в Україні, володіємо власним кар'єром і виробляємо будь-які вироби з природного каменю!

Які наші привілеї?

Ми працюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями, пропонуємо кращі умови для разового і постійного співробітництва, а також відрізняємося наступним переліком головних достоїнств:

 • Низькі ціни виробника
  У нас одні з найнижчих цін на ринку України, ми завжди готові запропонувати вигідні знижки і різні бонуси.
 • Виробництво під замовлення
  Швидко і якісно наше підприємство зможе виготовити будь-яку продукцію з натурального каменю за вашими вимогами.
 • Продаж гуртом і роздробом
  Тут ви можете придбати будь-які товари як в роздріб, так і великим оптом безпосередньо від заводу виробника.
 • Доставка в будь-яку точку світу
  Здійснюємо поставки не тільки містами України, але в будь-яку країну світу в чітко обумовлені терміни і без затримок.
 • Асортимент готової продукції
  Крім індивідуального виробництва у нас в каталозі ви знайдете широкий вибір готових рішень в наявності на складі.
 • Висока якість роботи
  На виробництві налагоджено багатоетапний контроль якості, а для виготовлення ми використовуємо сировину вищого ґатунку.

Продукція нашої компанії

Продукція компанії «Антік» виробляється як з власної сировини, так і з каменю інших родовищ і будь-яких порід.

Каменеобробний завод «Антік»

Раді представити вашій увазі український каменеобробний завод «Антік».

Підприємство «Антік» веде свою діяльність з 1999 року. Ми є одним з перших сучасних заводів з видобутку та обробки граніту в Україні, володіємо власним кар’єром у родовищі «Лугове» Коростишівського р-ну, Житомирської області.

Видобуток каменю і виробництво

Продукція компанії «Антік» виробляється як з власної сировини, так і з каменю інших родовищ України: Межиричське, Омелянівське, Капустинське, Крупське, Покостівське, Токівське, Танкське та ін. Також, ми виготовляємо різну продукцію з лабрадориту, травертину, туфу, базальту і мармуру.

Одним з основних видів нашої діяльності є видобуток блоків габро. У кар’єрі «Антік» щорічно видобувається ~ 2 500 м. куб блоків. Камінь, що видобувається, зареєстрований під торговою маркою «Antik Nero» в Геммологічному центрі України, код GB3.

До складу компанії «Антік» входять:

 • Кар’єр з видобутку каменю;
 • Два каменеобробних заводи;
 • Центральний офіс у м. Київ;
 • Монтажний підрозділ;
 • Архітектурне бюро.

Діяльність компанії

Діяльність компанії «Антік» орієнтована як на український ринок, так і на інші країни СНД, Європи та Азії. Завдяки наявності власної сировинної бази, ми забезпечуємо стабільні поставки в стислі терміни.

Фахівці компанії «Антік» володіють необхідним досвідом для організації на найвищому професійному рівні міжнародних перевезень: морським, автомобільним і залізничним транспортом. Чітка злагодженість всіх ланок процесу з доставки вантажів дозволяє нам уникнути всіляких затримок, простоїв і фінансових втрат.

Відвантажувана нами продукція супроводжується необхідним пакетом документів: гемологічним висновком, сертифікатом походження продукції ST-1, паспортом на сировину та ін.

Наші фахівці

Наявність у штаті висококваліфікованих дизайнерів і архітекторів, а також монтажного підрозділу, дозволяє компанії «Антік» виконувати замовлення практично будь-якого рівня складності «під ключ», у тому числі унікальні архітектурні твори.

У нас можна придбати:

Також у нас можна замовити ванні кімнати, хаммами, басейни, сауни, римські лазні, сходи, мозаїчні мармурові підлоги, балюстради з мармуру або граніту. Можливе проведення таких робіт як влаштування майданчиків, доріжок тощо.

Ми не зупиняємося на досягнутому. У компанії «Антік» удосконалюються технології виробництва і монтажу, розширюється асортимент продукції.

Про компанію «Антік»

Каменеобробний завод «Антік» пропонує такі послуги як:

 • Різьблення по мармуру;
 • Різання граніту і мармуру
 • Гідроабразивна різка каменю;
 • Роботи з облицювання та мощення (доріжки, ганок та ін.)
 • Виготовлення та монтаж виробів з мармуру за індивідуальними проектами замовника;
 • Монтаж і виготовлення елементів інтер’єру з мармуру
 • Виготовлення цоколів будинків, фасадів, вхідних порталів з натурального каменю;
 • Складання ескізного проекту;
 • Виготовлення та встановлення таких виробів, як хаммам, сауни, римські лазні, ванні кімнати, басейни;
 • Виробництво балясин, перил, колон, фонтанів, скульптур;
 • Монтаж і виготовлення екстер’єрів з лабрадориту і граніту;
 • Кладка мармурових мозаїчних підлог, балюстрад і сходів з мармуру і граніту, підготовка кам’яних плит;
 • І багато іншого;

Одним з основних видів діяльності «Антік» є видобуток чорного каменю, блоків габро, а також виготовлення з них різної продукції.

Наше підприємство володіє своїм власним кар’єром з видобутку натуральних каменів (родовище Лугове, Житомирська область, Коростишівський р-н).

На момент видачі ліцензії підприємству, зафіксовано 512 000 м3 чорного каменю. Третину цього обсягу складають кондиційні блоки, а інші 2/3 – некондиційні.

Враховуючи кількість запасів, яка знаходиться в кар’єрі, можна стверджувати, що їх вистачить приблизно на 42 роки.

На цьому родовищі в основному видобувається граніт габро – натуральна, чорна порода, яка здебільшого використовується при виготовленні пам’ятників. За формою нагадує паралелепіпед, у ньому відсутні тріщини.

Також габро використовується як облицювання, при виготовленні плит мощення, бруківки, бордюрів, а також сходів.

З 2003 по 2004 рік на території заводу велося будівництво цеху з обробки каменю. У цей же час він був запущений і виробляв близько 20 000 м2 готової продукції з граніту в рік. Основними виробами, що виготовляються в цьому цеху є плитка, сляби, бруківка, а також пам’ятники та будівельні вироби.

Здійснюємо різання натурального матеріалу

Це дуже стародавнє ремесло. Різка каменя в усі часи викликала гордість і повагу від причетності до неї. Камінь – це натуральний матеріал, який відмінно підходить для нашого клімату. Він не сприйнятливий до вологості і перепадів температури. Він міцний і довговічний. Завдяки тому, що фактура кожного каменю унікальна, він є дуже популярним матеріалом у багатьох сферах.

Різання мармуру і граніту – це дуже складний технологічний процес. Різання виконується за допомогою фрезерних верстатів. Вони застосовуються в тому випадку, якщо необхідний прямий зріз. Але потрібно пам’ятати, що після порізки залишаються сколи, які вимагають додаткової обробки. Наші фахівці також здійснюють монтаж мармуру і виробів з граніту.

Гідроабразивне різання каменю – це різання струменем води, яке змішане з гранітним піском і впливає на матеріал під високим тиском на мікроскопічному рівні. Таким методом здійснюється різання граніту і мармуру.

Продукція, що виготовляється каменеобробним цехом:

 • Облицювальні плити товщиною від 15 мм, поліровані і шліфовані. Такі плити проходять обробку вогнем.
 • Колотопиляна, пиляна бруківка, шашка.
 • Неокантовані плити – сляби. Вони мають термооброблену і шліфовану поверхню. Товщина слябу має похибку не більш ніж 1,5 мм по всій довжині плитки.
 • Бордюри, підлогові плити.
 • Елементи інтер’єру – сходи, підвіконня, стовпчики.
 • Гранітні пам’ятники різних форм і розмірів.
 • Інші вироби, що виконуються під замовлення, за індивідуальними проектами.

У число обладнання кар’єра входять 4 екскаватори, дві лебідки і три крани, 5 самосвалів, 2 бульдозери, обладнання для буріння і різання каменю – граніту і мармуру, обладнання для монтажу виробів.

Більш детальну інформацію про послуги та ціни на них, а також іншу інформацію, що Вас цікавить, ви можете отримати у наших фахівців зв’язавшись через онлайн-чат, по телефону або будь-яким іншим способом вказаним на сторінці контактів.